Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni 109 kilóból, fájdalomme...

Haaat kérdése:

Fogyni 109 kilóból, fájdalommentesen, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem sűrűn nézegetem magam a mérlegen, de 1 éve 90 kiló voltam, most meg majdnem 110. És zavar.


190 centis férfi vagyok...90 körüli az idális BMI-m vagy mi a feném.


Az utóbbi időben nagyon rászoktam az édességekre, napi 1 tábla csoki, vagy 2 zacskó chips simán megvan, és mellette eszek is rendesen.


Csak az a fura, hogy ha az édességeket elhagyom, akkorse nagyon fogyok.


Milyen sportot, vagy mit tudtok javasolni, hogy havi mondjuk 5 kilót fogyjak, és ne is terheljem túl magam ?



2012. aug. 5. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyira zavar ahogy kinézel,azért többet kell tenni mint andalogni egy órán keresztűl..de te tudod.És az nem puffasztott rízs,hanem búza.Ebben az étrendben alig van szénhidrát,csupa fehérje...és neked valószínűleg "szénhidrát" bajod lehet.
2012. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vagy akkor egyél meg egy tál nokedlit.....abból is lehet keveset.de ugyanugy beviszed a szénhidrátot. Életmódváltás.
2012. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát van benne valami amit mondasz.
2012. aug. 5. 15:38
 14/14 anonim ***** válasza:

15:29-es van puffasztott rizs és puffasztott búza is

Másik, mit kellene tenni-e? Egy ember akin van súly felesleg az nem úgy tud sportolni, nem is ajánlatos tegye tönkre az ízületeit?

Amúgy a sétáról annyit, hogy az átlagosnál gyorsabb legyen, mintha késésben lennél és sietnél. Illetve a kerékpárt is ajánlom, talán jobb és könnyebb is. És mindenképp lassan sokáig.

2012. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!