Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az jó, ha egy nap kb 1000...

Az jó, ha egy nap kb 1000 kalóriát eszem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem sok, de gyorsan szeretnék fogyni. Amúgy szerintem jól eszek: sovány hús, sok zöldség, gyümölcsöt is, kenyeret, édességet egyáltalán nem, max 3 naponta egy kocka étcsokit, és mellette heti 3-4* két órát edzek? 17 éves lány vagyok, így sikerülhet sokat lefogynom? Kardiózok és súlyzózok is
2012. aug. 2. 10:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem jó. Én majdnem 100 kilósan 1200 kalóriát ettem, hogy egyátalán megmozduljon pár gramm rólam.
2012. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem is jó!

Azt az 1000 kalóriát feléled, akkor az agyadnak, szívednek a zsírodból lesz energia! Ezt az egyik válaszolónak írnám!

---> Következmény: Fogyás!

Szerintem ha bírod 1-2-3 hónapig akkor nagyon sokat fogyhatsz.

2012. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
hát, egy hónapja már bírom (bár egyszer nem volt erőm az edzéshez, de akkor még kevesebbet ettem, mint most
2012. aug. 2. 12:24
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
a zsírbol milyen egeszseges energiat nyer?? akkor 1000kcal joforman csak fehérjét kellene bevinnie nem?? amugy meg az egy dolog, de amugy meg, majd felborul a hormonháztartása és elmarad a menzesze és majd panaszkodhat a dokinak, h na de a gyakorikerdesek.hu-n azt ajanlottak h elég a 1000kcal a fogyáshoz, aztan majd a doki lecseszi h nem az egészséges fogyáshoz, na de mind1, mindenki sajat maganak ássa a sírját
2012. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!