Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az jó, ha egy nap kb 1000...

Az jó, ha egy nap kb 1000 kalóriát eszem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem sok, de gyorsan szeretnék fogyni. Amúgy szerintem jól eszek: sovány hús, sok zöldség, gyümölcsöt is, kenyeret, édességet egyáltalán nem, max 3 naponta egy kocka étcsokit, és mellette heti 3-4* két órát edzek? 17 éves lány vagyok, így sikerülhet sokat lefogynom? Kardiózok és súlyzózok is
2012. aug. 2. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
jol csinalod bizony, egyenes ut a betegséghez, hacsak kizarolag nem orvos írta neked fel ezt a dietat!!!
2012. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de miért? Egészségeseket eszem, csak kevesebbet. Ha többet eszek, akkor meg hiába az edzés, annyit nem tudok elégetni. Megnéztem ezzel a kalóriabeviteles kalkulátorral, nem tudom, hogy az mennyire jó, de 2500-at írt ki! Én pedig max 600 kalóriát tudok elégetni egy edzéskor, és nem is tudok minden nap menni. Néha úgy érzem, még az is sok, amennyit most eszek, és bűntudatom van...
2012. aug. 2. 10:55
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
1200 kalóriánál nem lehet kevesebbet enni, ezt PIROS betűkkel ki is szokták írni!
2012. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

1200 kalóriát vesznek magukhoz a kórházba fekvő betegek.

neked legalább napi 2000 kéne ennyi mozgás mellett és ilyen életkorban

2012. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de annyit az életben nem tudok elégetni, és jól érzem magam így. ha sokat eszek, akkor csak furdal a lelkiismeret, meg mostmár nem is birok sokat enni egyszerre, mert kihányom (nem direkt)
2012. aug. 2. 10:59
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
hat csak gondolj bele h kaloria azért kell a szervezeted fenntartásához, valamitol mukodnie kell a szerveidnek, h életben maradj, és ha azt a 1000kcalt amit beviszel még le is edzed, akkor mi marad pl a szivednek, agyadnak...stb?? majd irnak olyan felhasznalok biztos akik betegesen figyelik a kaloriakat és helyeselni fogjak a 1000kcalt, ha az o valaszuk jobban tetszik az a te dontésed, de mindenesetre aza 1200-1300kcal kell naponta, persze maradhat az eddigi étrended, sovany husok, halak, zoldségek, gyumolcsok, ehetnel magvakat is, mert a bennuk lévo zsiradek kell a zsirban oldodo vitaminoknak, és kell szenhidrat is reggelre, de fogyazd értelmes formában mint pl zabpehely vagy babfélék gyumolcsok..
2012. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
hogyne égetnék el annyit azzal hogy életben vagy kb 1500-at biztos elégetsz,(szvmüködéshez ,agymüködéshez belső szervek müködéséhez is kell az energia)egyél napi 2000-et mozogj naponta 2 naponta 1 órát és hidd el jó lesz
2012. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
oké, akkor majd megpróbálok egy kicsit többet enni. de úgyis olyan sok plusz kiló van rajtam, a szervezet nem tudná abból ellátni magát?
2012. aug. 2. 11:03
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
zsírbol hájbol lássa el magat a szervezet??na akkor kapnal csak szívrohamot, na de te tudod..
2012. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

"sok zöldség, gyümölcs"


Nézd, én is számolom a kalóriákat, és még 1500-1700 kalóriába is nagyon kevés hús, zöldség és gyümölcs fér bele.


Az 1000 kalória tökéletes, amennyiben nem múltál el 5 éves. Ha elmúltál, akkor bukta.

2012. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!