Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eddig nem sportoltam ez...

Ha eddig nem sportoltam ez hatásos lehet?

Figyelt kérdés
Heti háromszor 3 km-t futok, illetve minden másnap tornázom 20 percet, ez hatásos, ha eddig nem sportoltam? Mikor fog meglátszani? Előre is köszönöm! :) 21/L

2012. júl. 30. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
mindenféleképpen hatásos, bár attól függ mit szeretnél elérni. 3-4 hét után már szerintem valami változást fogsz tapasztalni.
2012. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ment a zöld kezecske! Hát kb. 10kg körül szeretnék futni! A táplálkozásomra figyelek, kenyeret nem eszem, csak nagyon ritkán 1 héten egyszer max. egy fél szeletet, krumplit keveset nagyon, tésztát csak Update-eset! Édesség semmi! :)
2012. júl. 30. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen hatásos lesz!

De egy idő után (és ezt remélhetőleg te is érezni fogod majd) ez nagyon kevés lesz.

Minél előbb próbálj meg odáig eljutni, hogy heti 2-3 "izom" edzésed legyen (legjobb a súlyzós, de jó a "megerőltető" torna is) és heti 2-3 kardió jellegű (a legjobb az intervallum edzés).

2012. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden mozgás jó, kezdetnek ez is. De - mint írták is - növeld a számokat: távot is, időt is. Amúgy meg, egy idő után te magad is többet akarsz majd futni, mozogni:)

sok sikert.

2012. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kezecske! :)
2012. júl. 31. 07:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre elég, de aztán elkezded majd érezni hogy kevesebb lesz, többet akarsz majd! :) Növeld fokozatosan a sebességet, a távot, és ha lehetőséged van rá egy idő után tornázhatsz akár minden nap! :)
2012. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!