Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Itt egy kép a hasamról....

Itt egy kép a hasamról. Egyszerűen évek óta ilyen, ha diétázom a mellemből megy és a futás csak a combomon látszik. Hogy vékonyabb lehessek komolyan még kevesebbet kellene ennem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. júl. 26. 18:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

hú hát én rengeteg oldalt isemerk sőt még néha csak úgy youtubeon nézelődöm, mondjuk kitalálom, hogy na én most mellre szeretnék főleg, akkor nézek pár mellizomgyakorlatot és csinálom, másnap meg valami mást :)

http://www.youtube.com/user/charliejames1975/videos

nem tudom, amúgy én sok húst eszem és nincs tőle semmi bajom, sőt tök jól vagyok :) főleg grillezve vagy serpenyőben egy kevés vajon ^^

2012. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Végezz a futás mellett súlyzós erő edzést is! Mert a futástól csak löttyedt leszel. Én végeznék célzott gyakorlatokat a hasamra. Mert ha sikerül oda izmot építened akkor jobban fog onnan égni a zsír is.


Én a fenekemmel vagyok ugyan így mint te a hasaddal. Hiába futottam, fogytam cérnavékonyra, az ott maradt. De amióta izmot építek alá mintha látnék változást. Feszesebbnek legalábbis feszesebb :D Nehéz menet lesz de megéri megkűzdeni érte!

2012. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

nem diétázni,meg futkározni kellene,hanem rendesen edzened és mellette megtarthatnál heti 2 kocogást.

amúgy a spartacus nem rossz,de utánanézhetnél a fegyencedzésnek is.

2012. júl. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Rendben, megfogadom a súlyzós tanácsokat. Csak felmerül itt a kérdés... sok fiú problémázik azon, hogy gyúr, de nem látszanak a hasán a kockák a hájtól. Nekem miért látszódna az izom? A felüléstől úgy tudom nem megy el onnan a zsír!
2012. júl. 27. 06:46
 15/19 anonim válasza:

Sportolj, felülések, súlyzó, futás, úszás... változatosan.


Amúgy teljesen OK a hasad, nem az a szép, ha kilátszik a csontod is.

2012. júl. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szia, semmiképpen ne diétázz, ha nem akarsz lapos lenni. Jól nézel ki, semmi gond nincs veled, de ha vékonyabb derekat szeretnél, próbáld ki a Pilatest vagy a Callaneticset, mindkettő nagyon hatásos a derék és a has területén, sokkal karcsúbb leszel tőlük. vannak tanfolyamok, dvd-k, vagy könyv formájában is megszerezheted a gyakorlatokat. Ha kevesebbet eszel, egyrészt lefogyasztod a melled, másrészt pedig a szervezeted elkezd tartalékolni, és utána nagyon könnyű visszahízni.
2012. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
minden alkat kérdése..p. barátnőm életébe nem sportolt,egész nap gyorskaját és édességet eszik,mégis csontsovány(kb.173 cm és 55 kg,én pedig napi 5x edzek(aerobik+futás)és egyáltalán semmi egészségtelent nem eszek(legtöbbször rizs+hús,hal,+gyümölcsök,műzli)mégis van rajtam fölösleg,pedig már nagyon régóta diétázom.(165 cm és 67 kiló vagyok)
2012. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tényleg próbáld ki a paleót, nem is drága, és jó nagyon :) attól csak a zsírból megy le kiló, izomból nem. És szerintem tényleg kéne enned húst is:$
2012. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
am mi bajod a hasaddal? sztem gyönyörű hasad van:D
2012. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!