Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet lefogyni gyorsan...

Hogy lehet lefogyni gyorsan Sportolás nélkül?

Figyelt kérdés
Köszönöm a előre is a válaszokat!

2012. júl. 26. 11:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Figyelj, heti 05-1 kg fogyás az egészséges.

Neked kellene fogynod legalább 60 kilót.

Akárhogyis nézem, ez két év.

Gondolom felfelé se gyorsan jöttek a kilók, lefelé se mennek gyorsan, sőt. Szerinted ha gyorsan sportolás nélkül le lehetne fogyni, akkor miért rohangál ennyi kövér ember az utcán?

2012. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

144 kg lol


ha majd mutatsz képet elhiszem

2012. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Miért nem hiszed el?
2012. júl. 26. 12:26
 24/29 anonim ***** válasza:

Mert sokan járnak ide szórakozni, arcoskodni.


Ha meg ennyi eszed van, hogy 144 kilósan gyorsan és sportolás nélkül akarsz lefogyni, akkor ajánlom a Gulág diétát.

2012. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Én ilyennek nem arcoskodok! SOHA
2012. júl. 26. 12:55
 26/29 anonim ***** válasza:

tudod miért hízol,pedig csak egyszer eszel?mert raktároz a tested,ugyanis kb. éhezteted...Egyél napi ötször egészségesen,alacsony ch tartalommal keveset,és igyál soksoksok VIZET,gyorsan nem fogsz fogyni,de szerintem fogsz.

Amúgy a legjobb számodra az lenne,ha elmennél egy dietetikushoz,aki személyre szabott étrendet állít neked össze..

2012. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

144 kg vagy és le akarsz fogyni sportolás nélkül,méghozzá Gyorsan? Én 55 kg vagyok és a magasságomhoz képest le akarok dobni egy jó 4-5 kg-ot mert egy kis hasat eresztettem, de még én is sportolás mellett fogom ledobni ezt a "kis " súlyfölösleget...

Szerintem egyél egy nap többször is ,de keveset és kevés síros kaját és kevés szénhidrátot. És sok víz.

A heti legalább 3 napos 30 perces kis mozgás meg nem hisze m,hogy sokat ártana neked. A zsír nem folyik le magától és elpárologni se fog :)

2012. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

13-as vagyok. Ajánlottam neked a mínusz 8 kg-t 13 nap alatt.

Valóban az az igazság, hogy amíg naponta csak 2x eszünk (ahogy én is tettem évekig, és most van plusz 20 kg-om) addig a szervezet úgy gondolkodik, hogy igaz, hogy most kaptam kiadósan, de ki tudja mikor kapok legközelebb, tehát amit most többlet kalóriaként kaptam, azt elraktározom = rakodik a háj.

Ha a szervezet hozzászokik ahhoz, hogy minden nap rendszeresen (lehetőleg ugyanabban az órában) kap utánpótlást kcal-ban, fehérjében, vitamintban, mindenben amire szüksége van, nem fog raktározni, mert tudja, hogy 2-3 óra múlva is kap, stb. És ha valamiből egy-egy étkezés során egy kicsivel többet is kap mint neki szükségess, azt bátran "továbbengedi" a tápcsatornákon, és nem spájzol.

Ami pedig már rajtunk van plusz, azt valóban (az eddigiekhez mérten) plusz fizikai mozgással tudjuk leadni. Mindegy mivel, intenzív gyaloglással, kerékpározással, otthoni súlyemeléssel, tornával, úszással, ha a futás nem megy, sok minden más van még.


Az egyébként igaz, hogy ha megkeresel dietetikust, aki segít neked egy megfelelő étrendet összeállítani, ill. megkeresel egy gyógytornászt, aki a megfelelő mozgás-terápiát megmutatja, akkor könnyebben elindulnak lefelé a kilók.

Én is küzdök a kilóimmal, küzdjél te is! Ne add fel, sikerülni fog!

2012. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
diétával... alaktalan leszel tőle, lógni fog a bőröd és puha leszel mindenhol.
2012. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!