Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
172 cm vagyok. es 75 kg. van rajtam nem kevés felesleg. kosárlabdazok de nem sokat fogyok . az egész a csipomtol lefe van. s az uszógumi se kicsi...kérlek segítcsetek...előre is köszi
2012. júl. 24. 14:17
 1/3 anonim válasza:

Sport mozgás, és az sem mind1 mikor mit eszel. Reggelire egyél bőven délben ebédelj kisebb mennyiségben este fele uzsinak joghurt, zsírszegény túró, vagy dinnye :) stb..

És mellé tuom javasolni az Anti adiposis teát, amitől hasmenésed lesz, de nagyon jó, nem engedi hogy felszívódjon a zsír, és jól kitisztít ráadásul külsőleg is hat szépség iránt:) Nem drága mindössze 700 ft. Nekem bevált :)

2012. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én 171 cm vagyok és 74 kg, arányosan telt, nem mondanám magam kövérnek, szülés után maradt rajtam 14 kg. Elmentem egy body shop-ba, s ott azt mondta a testépítő eladó fiú, hogy nem kell újra lemennem a 60 kilómra, mert most sem vagyok kövér. Te majdnem annyi vagy, mint én, hasonlóan nézhetsz ki, tehát nem lehetsz olyan szörnyű állapotban. Azt a tanácsot kaptam, hogy elég 5-6 kiló mínusz, a többire sportoljak rá, s szép marad a bőröm is, jól fogok kinézni. Vettem nála egy brutal blade nevű zsírégető kapszulát, mondhatom, hatásos, napi 4-et kell bevenni belőle, fél órával evés előtt 2őt, és az étvágyat is elveszi, meg nagyobb kedvvel állsz neki a tornának is. Én gyerek mellett csinálom, tehát nem lehet kifogás, hogy nincs időd. Tornázz otthon, vagy járj el konditerembe. Nagyon sokat számít a torna. Azt is mondta a srác, hogy semmilyen kenyeret, se fehéret, se barnát nem szabad enni, se tésztát. Gyümölcs, natúr joghurt, korpás keksz, corn flakes, tej, tojás és sok zöldség.
2012. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A diéta alapja a SZILÁRD ÉTKEZÉSED!!!-en múlik legnagyobb részben.


1./ protein 2-2,5g/testsúly kg és 1-1,6g szénhidrát/testsúly kg.

2./ Nyers, párolt zöldségek minden mennyiségben.

3./ Sajnos gyümölcsök ez esetben részben no!! Sok bennük a szénhidrát. 1 alma főétkezéskor.

4./ Szénhidrát esetén aránylag a jobb szénhidrátoknál maradni, mint puffasztott rozs, rizs, zabpehely.

5./ Napi 3 liter ásványvíz, tea, gyümölcstea.

6./ Esszenciális zsírsavak. (például Stillmass MCT olajpor), lenmagolja, oliva.



Ajánlatos napi többszöri (5) étkezés. Keveset, sokszor, hogy folyamatosan, nem megterhelve az emésztésed. Soványhúsok, nyers, vagy párolt zöldségekkel, esetleg savanyított tejtermékek.


Protein esetében érdemes olyan proteint választani ami széhidrát, és zsírmentes, vagy megközelítőleg az. Szóba jöhet HiTech Whey C6

2012. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!