Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 vagyok és szeretnék lefogyn...

Rami** kérdése:

14 vagyok és szeretnék lefogyni kb olyan 45 50 kiló között vagyok és csinálok rengeteg tornát hogyan tudok jól lefogyni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 17:09
 1/5 A kérdező kommentje:
rengeteget tornázok felülés ilyen gurigás valami amivel a hasamon égetem a zsírt és nagyon le akarok fogyni mert volt egy olyan idézet hogy vagy fogyj le vagy fogad el úgy magad ahogy vagy nagyon szeretnék le fogyni az étrendem is úgy vagy hogy reggel egy kicsi ebéd és egy kicsi uzsonnaez jó?
2012. júl. 25. 17:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Magadtól sehogy. Ha orvos javasolta, akkor az általa előírt diétás étrenddel.
2012. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is fogyózok 14 éves vagyok és 52 kiló . Tudom gáz ,de ez van xd. Amúgy állítólag ha csoportban csinálja az ember a fogyókúrát akkor sokkal többet fogy. Nem akarsz velem együtt fogyni ? Hátha sikerül ,mert ha egyikünk fogy akkor a másik írigy lesz ,íyg ő is fogyni fog :) De ez csak egy felajánlás. Amúgy 3 kiló fogytam ,de itt megakadtam. :||
2012. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hogy fogytál te 3 kilót?? mi az edzés terved?? vagy csak úgy fogytál hogy fejem áltál mert az szerintem nem megy úgy le
2012. júl. 26. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
52 kilósan eleve nem is vagytok kövérek, nem kéne fogyózni
2012. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!