Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb fél éve kezdtem diétázni...

Kb fél éve kezdtem diétázni és aktívan sportolni, mára 10 kiló ment le, de 1 hónapja ez a fogyás megállt, pedig ugyan úgy csinálok mindent, ez miért van?

Figyelt kérdés

180cm és 93kiló vagyok, van mit leadni még.

Heti kétszer kocogok kb 40-50percet, és heti kétszer edzőterembe járok.


2009. aug. 9. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp tartsd a diétádat, ne térj el tőle. Mindenkinek van olyan, hogy megáll a súlyvesztése. A zsírtól az izom eleve nehezebb, így lehet, hogy a rendszeres sport miatt tapasztalod ezt. Milyen diétát csinálsz? Lehet, hogy esetleg lehetne kicsit változtatni rajta.
2009. aug. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha végzel súlyzós munkát akkor nyilván izom is került rád, ami nehezebb, mint a zsír. Egy idő után egyre nehezebb fogyni, ezért több időre van szükség. Helyedben növelnék a futások számán, vagy intenzitásán.
2009. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt követem

2009. aug. 9. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes, hogy ezt követed, ez az ami tényleges fogyáshoz vezet, növeld heti 3,4,5* 1 órára a kocogások számát, maximum 130-as pulzus körül legyen.

A célodat el fogod érni.

2009. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!