Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a különbség az aerobik és...

Mi a különbség az aerobik és a fitness között?

Figyelt kérdés

Nézegetem a különböző konditermek szolgáltatásait, hogy mire iratkozzak be, de akkor a kínálat, hogy teljesen elveszek benne...azt sem tudom, hogy mi lenne a jó nekem!? A cél fogyás (zsírégetés) és izmosodás is egyben...

Köszi

26L



2012. júl. 24. 11:45
 1/2 Smartguy86 ***** válasza:

A fitness jelentése "erőnlét, egészség". Így általában mindenféle mozgás beletartozik, ezért hívják fitness teremnek. Szűkebb értelemben inkább a konditermes edzést szokták fitnessnek nevezni, de a fitness nem csak edzés, hanem életforma, életvitel egyben.


Az aerobik pedig az az ugrabugrás nők által kedvelt torna, ami általában zenére történik. Inkább állóképességi edzés, de vannak benne izomfejlesztő gyakorlatok is bőven.

2012. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. Ha én inkább izmot szeretnék fejleszteni, nem ugrabugrálni, akkor inkább fitness órákat nézzek? Vagy pld. ezek közül melyiket?

[link]

Köszi!

2012. júl. 24. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!