Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne lapos hasam?

Hogyan lehetne lapos hasam?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 170 cm 55kg nem vagyok kövér csak nem lapos a hasam és van az oldalamon egy kisebb "úszógumi" jövőhéten megyek kondiba ott esetleg van aerobic edzés is. ti mit ajánlanátok? mit csináljak hogy rövid időn belül lapos legyen a hasam?

2012. jún. 23. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A kis úszógumitól vagy szép és nőies! :) Fiú vagyok. :)
2012. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyos vagy:)
2012. jún. 23. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:
ugyan ezekkel az adatokkal rendelkezem és nekem is van :(
2012. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
génkivonással...genetikailag ilyenek vagytok, nicns ezzel semmi baj.
2012. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak idegesítő mikor a strandon szép vékony lányok futkároznak lapos a hasuk meg minden.. én meg ott vagyok egy nagy hassal ami ha leülök "kiugrik"
2012. jún. 23. 13:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem nem a lapos hasú lányok szépek, hanem akiknek van egy kis úszógumijuk! :)
2012. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hetedik vagyok, szerintem a lapos hasú lányok szépek, de nem kell kétségbe esni, neked sem lehet túl rossz testalkatod ilyen paraméterekkel.

Súlyzós edzéssel és egészséges étrenddel bárkinek lehet lapos hasa de ez nem ilyen "rövid időn belül" kategória, hanem sok hónap kemény edzés amit egyébként is csak akkor hagyunk abba ha már nem akarunk lapos hasat.

Kérj majd tanácsot a pultostól meg olvasgass a témában mert az edzés egy olyan sport hogy aki a saját feje után megy az 99%ban hülyeséget csinál.

2012. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. hát ha kell hónapokig keményen csinálom!
2012. jún. 23. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!