Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden reggel aerobik. Hatásos?

Minden reggel aerobik. Hatásos?

Figyelt kérdés

Minden reggel szoktam aerobikozni, hozzá egészségesen eszek. Pl. Reggel rendesen eszek, de nem ilyen zsíros kenyér meg ilyenekre kell gondolni, hanem pl. gabonapehely, müzli stb. Ebédelek rendesen, kisebb adagot. Napközben meg ha megéhezek, eszek egy paradicsomot, paprikát, iszok vizet.


Szerintetek így van értelme az aerobiknak? Én mintha látnám magamon hogy van hatása, de az is lehet hogy csak bebeszélem magamnak. Elég önbizalomhiányos vagyok. Nem is nagy fogyókúráról és 10.20 kiló leadásáról van szó, hanem comb, kar, csípő formásítás.


2012. júl. 3. 19:06
 1/1 anonim válasza:
Igen, hatásos! Ezzel reggelente beindítod az anyagcserédet, amivel hozzájárulsz a fogyókúra sikeréhez, főleg ha ilyen egészséges dolgokat eszel.
2012. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!