Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha reggel 6-kor megyek futni...

Ha reggel 6-kor megyek futni nem baj ha nem eszek előtte?

Figyelt kérdés
Fél 6-kor kelnék fel, 6-kor futás. Úgy tudom, hogy nem jó egyből evés után sportolni. Jó ha utána eszek reggelit? Nem szeretnék 5 fél 5-kor kelni azért, hogy ehessek, mert akkor hulla lennék. Ha később mennék futni, akkor meg a meleg miatt nem bírnám :S
2012. júl. 3. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos h nem baj, én sem eszek előtte,utána meg pláne nem vagy délig.
2012. júl. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk én biztos, hogy ennék utána, mert reggeli nélkül nem teljes a napom, sosem hagyom ki. De akkor mennyivel utána egyek?
2012. júl. 3. 07:09
 3/5 anonim ***** válasza:

én úgy szoktam hogy reggel bekapok pár falatot: pl egy kis barackot, pár szem epret vagy vmi, hogy ne legyek rosszul mert én vagy 2 óráig nem jövök haza futásból.

utána ha haza jöttem, lefürdök, megfőzöm a zabpelyhemet és mire kihűl már eszem is (kb fél órával hogy haza értem)


21L

2012. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2012. júl. 3. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiu vagy lany vagy?

Nem mindegy, ugyanis a lanyok vercukra hamarabb leesik mint a fiuke. A fiuk mashogy vannak osszerakva, ok jobban birjak az ehseget.

En pl. lany vagyok es nem birok ehesen futni menni mert kozben elkezdek szedulni.

Ezert kajalas utan kb. 35-40 perccel megyek futni (delutan, en nem birok reggel felkelni) es futas utan megiszok egy feherje turmixot lehetoleg 30 percen belul.

Ha fel birnek kellni reggel, akkor is feherjevel kezdenem es utana futni.

Amugy toled fugg, kiserletezz, tapasztald meg mi a jo a testednek es azt kovesd.

2012. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!