Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok ha...

Szerintetek kövér vagyok ha én 153-154 cm magas vagyok és 51.5 kg és 12 éves?

Figyelt kérdés
Szerintetek hány nap alatt fogyok le 5-8 kg-ot, ha mindennap itthon hip-hop táncolok 6 percet, úgy hogy a víz szakad rólam, még akkor is ha már befejeztem a táncot és még utána is folyik rólam a víz percek után.. na hogy? Meg mindennap kint az udvaron cigánykerék sorozatokat csinálok, meg előre kezenát fordulás sorozatokat? Ha tényleg folyik rólam sok víz akkor azzal már fogyok ? midennap 6 perc hip hop-tánccal? Meg hogy egyek?

2012. jún. 22. 13:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja amúgy erős vagyok, négy perc alatt képes vagyok 50 szabályos fekvőtámaszt megcsinálni, meg fizikailag elég erős vagyok, csak akarom hogy soványabb legyek
2012. jún. 22. 13:42
 2/14 anonim ***** válasza:
ez a mozgás nem elegendő, inkább súlyzózz és egyél normálisan - illetve diétánál kevés szénhidrátot, több fehérjét.
2012. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4 perc alatt 50 fekvőtámasz nem nagy dolog.
2012. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
meg napi 6 perc tánc?? ugyanmár
2012. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Magasság - 110 nőknél az ideális súly. Nálad ez 43-44 kg. De 51 kg-an sem vagy kövér. Lehet, hogy csak erősebb a csontozatod.:) Ne aggódj, nem vagy kövér. De ha változtatni szeretnél, akkor fuss vagy görkorizz:D


13/L

2012. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Napi 6 perc,szinte semmi.

Illetve azok a fekvőtámaszok sem. De ezzel nem akarlak letörni!

Amúgy max. teltebb lehetsz,kövér szerintem nem.

2012. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát sajnos most híztam 1 kg-ot, 52.5 kg-ot mutat a mérleg. De szerintetek ha most 12 éves vagyok, még magasságra nőlni fogok? és úgy szerintetek fogyok ha 15 percet táncoltam utána egyből 15 percig egy helyben futottam megállás nélkül.? ez összesen 30 perc mozgás. meg sok ásványvizet iszok hogy ne legyen annyira étvágyam. na ha mindennap 30 percet így mozgok akkor hány nap kell ahhoz hogy 8 kg-ot foggyak?
2012. jún. 23. 18:07
 8/14 anonim ***** válasza:

Iszonyúan sok!!!

Még mindig kevés amit csinálsz!

Nézd meg az update konyha utáni edzéseket,és azokat csináld!

2012. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Dinnie válasza:
de a kézen át fordulások cs a kezedet erősíti.. inkább fuss sokat nem kell gyorsan elég ha lassan de több ideig, így tovább mozognak az izmaid. de ha nem is vagy kövér cs annak érzed magad ,akk nem amiatt folyik rólad a víz hanem cs felmelegítetted a tested. meg nem biztos h azzal fogysz ,h izzadsz esetleg ( nagyon izzadós vagy ) meg amit az előbb írtam... szerintem nem vagy kövér : D
2012. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Kövér vagy vagy az leszel. Én 12 évesen 165 cm voltam és 47 kg.
2012. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!