Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok ha...

Szerintetek kövér vagyok ha én 153-154 cm magas vagyok és 51.5 kg és 12 éves?

Figyelt kérdés
Szerintetek hány nap alatt fogyok le 5-8 kg-ot, ha mindennap itthon hip-hop táncolok 6 percet, úgy hogy a víz szakad rólam, még akkor is ha már befejeztem a táncot és még utána is folyik rólam a víz percek után.. na hogy? Meg mindennap kint az udvaron cigánykerék sorozatokat csinálok, meg előre kezenát fordulás sorozatokat? Ha tényleg folyik rólam sok víz akkor azzal már fogyok ? midennap 6 perc hip hop-tánccal? Meg hogy egyek?

2012. jún. 22. 13:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
amúgy most tényleg nem vagyok kövér, hanem normál vagyok, nincs rajtam felesleg, lehet azért vagyok kicsit súlyosabb mert elég erős vagyok, meg izmos, vagyok
2012. aug. 2. 15:24
 12/14 A kérdező kommentje:
vagyok oylan erős mint egy velem egyidős fiu sőt erősebb, mert az osztálytársaim közül mindtől erősebb vagyok, csak egytől nem
2012. aug. 2. 15:25
 13/14 A kérdező kommentje:
ja és 155 cm vagyok 52.5 kg-mal... de azért 2 kg -ot szivesen leadnék, vagy 3-mat. de azért 44 kg ne legyek mert az már csunya
2012. aug. 2. 15:26
 14/14 anonim ***** válasza:

Össze-vissza beszélsz!

Erős vagy,meg izmos,stb.,stb.

Nézzél utána,hogy,hogyan tudnál normálisan fogyni,aztán kész!

2012. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!