Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónapja fogyókúrázom,...

Egy hónapja fogyókúrázom, sportolok, és nem csökken a súlyom. Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék sokat fogyni, 5-6 kiló feleslegem van. Nem eszem kenyeret, tésztát édességet, olyan fogyókúrát követek amitől korábban hetek alatt leadtam ennyit. Naponta spinningelek is egy órát a gyorsabb hatás kedvéért, vagy épp Rékázom, de pontosan annyi kiló vagyok mint mikor elkezdtem... Mi lehet a baj?
2012. júl. 7. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendes diéta, réka helyett pedig heti 4szer 40-50perc futás.
2012. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendes diéta alatt mit értesz? sajnos annyira nem értek hozzá, nagyon sok zöldséget eszem, gyakorlatilag salátákat egész nap, ami hízlaló benne az esetleg egy kevés feta sajt. Sovány húsokat szintén zöldséggel, megiszom napi 3-4 liter folyadékot (teát, limonádét édesítővel).

A futás akkor jobb mint a spinning? Rékáról boldogan lemondok, nem szeretem, de hallottam róla jókat.

2012. júl. 7. 13:50
 3/3 anonim válasza:
Nekem sikerült 5-6 kilót le adni vagy 3 hét alatt. Van egy titkos módszer . Azt majd píríviben meg írom. Én zenére edzek emelem a lábaim súlyzózok és sokat görkorcsolyázom. Nem feltétlen kell ki hagynod az ételeket mert akkor ellenkezőjét éred el azért nem tudsz szerintem fogyni mert a tested a kevés szír szegény ételek miatt el raktároz hogy legyen mit fel használnia egyél mást is. Nem az ételek íze kedvéért együnk ha nem mert táplálni kell a testet viszont a testnek meg kel adni amit kíván ha max eszel húst utána mozogj kicsit de ne egyből.
2012. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!