Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cukkiniből vagy patiszonból...

Cukkiniből vagy patiszonból milyen fogyókurás kaját csinálhatok? Sos

Figyelt kérdés
recepteket tudtok írni?
2012. júl. 6. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

- Panírozd be és rántsd ki

- Paprikás lisztbe forgatva símán süsd meg

- Kockázd fel, dinsztelt hagymára rárakod, fűszerezed, amikor átpuhult, egy-két tojást ütsz rá

- Ha félbevágod, a belsejét kitakarítod, darált hússal megtöltöd, és tejföllel, sajttal sütőben megsütöd

2012. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Grilles serpenyőben pirítsd meg miután beszórtad valamilyen neked tetsző fűszerrel.
2012. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kalóriaszegény vagy szénhidrát-csökkentett receptek érdekelnek?


Ha az előbbi, ahhoz jó amit az első válaszoló írt, vagy pl. még összedobhatsz egy paradicsomos-cukkinis spagettit sok zöldfűszerrel.


Én mondjuk a szénhidrát-csökkentő diéta híve vagyok, kedvenc cukkinis kajám: egy fej apróra vágott hagyma dinsztelve, hozzá kis fokhagyma, rá 2 héjastól lereszelt cukkini és 2-3 lereszelt répa (mindkettő nagylyukún reszelve), majd ha kicsit összeesett-párolódott (10 perc), teszek hozzá tejfölt vagy egy pici tejszínt, csak hogy olyan főzelék-állaga legyen. Nem kell bele semmilyen sűrítés. Egy kis parmezán vagy kecskesajt nem rontja el :) Grillezett sajttal, jó minőségű virslivel, de akár magában is isteni.

2012. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a rántott dolgok abszolút nem férnek bele a diétás kategóriába.

Tölteni szoktam őket és zsírszegény sajttal szórom meg, de abból is keveset. Tejföl helyett natúr joghurtot teszek rá.

Mindkettőből isteni a pörkölt is (ugyanúgy kell elkészíteni mint a rendes pörit).

Csirkemellel szoktam még összesütni őket.


Lecsóban is fincsi mindkettő.

2012. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

igen, a rántás nem fér bele, de a többi ötlet tetszik, köszönöm

2012. júl. 6. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!