Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálhatok most? Nagyon...

Mit csinálhatok most? Nagyon bezabáltam.

Figyelt kérdés

Ettem reggel egy szelet tortát(400 kcal)

egy tojást paprikával(100 kcal)

túrót(100 kcal)

paradicsomlevest(200 kcal)

puliszkát csirkemájjal(300 kcal)

kekszet(400 kcal)

és sütit(200 kcal)

s most nagyon szarul érzem magam.:( Az utóbbi időben szinte semmi édességet nem ettem(naponta nem ettem 1300 kcalnál többet) s most úgy érzem mindent elcsesztem. Nem tudok megszabadulni a bűntudattól, ráadásul félek, hogy rosszul is leszek egyszerre ennyi cukortól:( mit tehetek?


2012. márc. 3. 13:23
 1/4 anonim válasza:

:D

Jegyezd meg ezt az érzést, és amikor nekiállnál a következő terülj terülj asztalkámnak, jusson eszedbe!

2012. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem rontottál el semmit! Nem baj ha pl egy hónapban 1 napot kihagysz, és normálisan eszel. Majd holnaptól ugyanúgy folytatod a diétádat.
2012. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha egy hónapban egyszer lenne ilyen:D Az a baj, hogy minden hétvégén ez van és mindig iszonyú bűntudatom van és mégis valahogy "belekeveredem" a zabálásba:D Pedig nem éhezem hétközben. Kb. minden hétvégém úgy telik, hogy pénteken elmegyek bulizni, olyankor muszály a barátaimmal együtt kajálnom, s összeinnom-ennem mindeféle szart, szombaton vedégségbe megyünk, ahol nem utasíthatom vissza a kaját (ami persze legtöbbször süti, de lekváros gombóc is előfordult este 10kor!), vasárnap meg összegyűl a nagycsalád ebédelni, s ott nem ronthatom el a hangulatot, hogy én most nem eszem. Rögtön rázendít mindenki, hogy "jaj, ettől még nem fogsz meghízni". Nem is fogyni akarok igazán, hanem súlyt tartani.


Mindegy az egész az én hülyeségem, köszönöm a válaszokat:D

2012. márc. 3. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már csak súlyt kell tartanod, akkor szerintem ehetsz bármit, de nem bármennyit (vigyázz a mértékletességre) és mellette azért sportolj.
2012. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!