Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig jól csinálom? Hatásos...

Eddig jól csinálom? Hatásos lesz? Min változtassak?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok 153cm-rel és 58kg-val (vagyis 58-ról indultam). Már második hete, hogy kevesebbet eszem ill. sok gyümi, zöldség, csirkemell, tojás, néha felvágott és hamlett. Múlt héten nem voltam minden nap futni. De most a héten hétfőn 35percet, kedden és szerdán pedig 1órát futottam (na jó kocogtam). Elsődleges cél: 48kg, utánna 45kg . És még valami... én inkább a derekamnál és a bordáimnál (vagy hogy írjam) vagyok elég hájas. Futással onnan is le tud menni. Mert hasam is van, de ez a rész jobban irritál :S.
2009. júl. 9. 18:48
 1/1 anonim válasza:

Igen ezt jól csinálod ;) Csak így tovább!

Hát a futással ne nagyon számíts arra hogy a derekadról lemegy a felesleg.Inkább a hasizom erősítő gyakorlatokat javaslom! Én is ezt csinálom már tavaly szeptember óta és lejjebb ment a hasam sőt a felesleg el is tűnt és izmosodok ;) Próbáld ki! Valamint kenem a hasam garnier bőrfeszesítő testápolóval és ez nagyon jó ;) Ajánlom figyelmedbe! A kozmetikusomtól rendeltem régebben fahéj olajat de arra allergiás vagyok és kiütéses lett a hasam :S Ha ki is próbálod előbb egy kis felületen!

Remélem sikerrel jársz ;)

2009. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!