Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzés és táplálkozás kérdésekb...

Edzés és táplálkozás kérdésekben segíteni nekem? MI a véleményetek? Jól csinálom? Min változtassak?

Figyelt kérdés

Szeretem reggel mozgással indítani a napot, reggel 7-8 körül (akkor kelek föl) elindulok futni, ez fél órát vesz igénybe de ha elfáradok pár perces sétákat is iktatok a futás közé. Mikor hazaérek otthon még legalább 15 perces erősítő edzéseket végzek (hasizom, lábemelés, rúgások stb.). Csak ezek után reggelizek sok fehérjével, de megesik a sok szénhidrát is, néha becsúszik egy két muffin. :S

Jól teleettem magam, sokáig nem vagyok éhes. Ha megéhezem kisebb adagokban eszek, sok fehérjével, zöldséggel, néha gyümölcsel.

Dél után vagy este még egyszer elmegyek futni, vagy napközben sokat sétálok. Ha rossz az idő, tornázom, ugrókötelezem.


2010. jún. 18. 10:30
 1/7 A kérdező kommentje:

18 éves lány vagyok még egy bónusz kérdést föltehetek?? :)

Anya nekem mindig külön kenyeret vesz, ő a fehéret eszi én a teljes kiörlésűt. Azért, mert ha már megvette drágán, muszály megennem. Hogyan magyarázzam el anyámnak hogy ne vegyen nekem semmilyen kenyeret, megvagyok nélküle?

2010. jún. 18. 10:36
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem nagyon látok hibát ebben. :) Szerintem egész jól csinálod, biztos meglesz majd az eredménye. ;)

Ha ennyit mozogsz, akkor a muffin is elfér néha-néha.

Anyukádnak meg egyszerűen mondd ezt: Anya, ne vegyél nekem kenyeret.

2010. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A reggeli futásnak van értelme? Ha nem mozgok vlm-t reggel egész nap fáj a fejem és rossz a közérzetem, de elgondolkozok azon hogy van e egyáltalán még reggeli előtt kalóriát égetni?
2010. jún. 18. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:
a reggeli moszgás felfrissít és az anyagcseréd is jobb lessz egész nap... mozogj reggel nyugodtan énis reggel futottam régebben:) mostmár lusta vagyok felkelni inkább este m1ek:D de nagyon gondolkozok hogy énis visszatérek a reggeli moszgáshoz sztem jobb:)
2010. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam reggelente tornázni. Igaz, én reggel csak 15-20 percet, de jót tesz. :)


Első válaszoló voltam.

2010. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
főtt ételt sose eszel?
2010. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem, persze hogy eszek!
2010. jún. 18. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!