Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól csinálom ugye? Vagy...

Jól csinálom ugye? Vagy változtassak valamit?

Figyelt kérdés

Reggel fél 7-kor 2 mandarin

8:30-kor 50 g tk kenyér, cs.mellsonkával

10:30 körül 4-5 mandarin

13-kor (heti 2x 15-kor) fél tányér ebéd (nem zsíros dolgok, egészséges kaják, sokszor pl cs.mell natúran)

15-kor 50 g túró, vagy egy joghurt, vagy 175 g kefir

18-kor (biciklizés után) 200 g túró, vagy rántotta 3-4 tojásból (kenyér, zsiradék nélkül)


És naponta kb 33 percet biciklizek, kis ellenálláson, gyorsan. (35 km/h sebességgel)


Többet kéne sportolnom?


Az utóbbi 2 hétben (!!) SEMMIT nem fogytam, sőt, lassan híztam 1 kg-t..


160 cm magas vagyok, 111 kg.


2011. febr. 12. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

nagyon jól csinálod!!!

sok sikert!!!!

Fő az akkaraterő!!!!!

2011. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Akaraterőm van, csak eléggé lerombol lelkileg, hogy híztam 1 kg-t..

2011. febr. 12. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem csinálod jól.

Először is annyira kövér vagy a magasságodhoz, hogy én első körben egy hormonvizsgálattal indítanék. Persze ha te tudod magadról, hogy ez nem hormonprobléma, akkor nem szóltam.

Másodszor. Bármilyen hülyén hangzik, keveset eszel, és pont a reggeli és a vacsora van rossz helyen. Ébredés után két mandarin??? Minimum az lenne a jó, ha a mandarin mellé a csirkemell sonka és a tk. kenyér is ott lenne.

Vacsorára rántotta? 4 tojássárgája? Az rengeteg... és nagyrésze zsír.

4-5 mandarin, meg két mandarin nem étkezés.

Kefír, joghurt, túró... túró lefekvés előtt oké. De kefírt meg joghurtot felesleges enni. Kvázi víz, egy kis tejcukorral, meg tejzsírral. Éhes vagy már fél óra után, mert olyan, mintha csak vizet ittál volna.

A legegyszerűbb, ha minden étkezésre csirkemell sonkát eszel párolt zöldséggel, este mehet a túró. Tojásrántottát felejtsd el.

Ja igen... hol a zöldség?????? Zsírcsökkentő diéta alatt az egyik legfontosabb dolog... brokkkoli, cukkini, gomba stb. Alacsony kalóriatartalmú, de nehezen emészthető, rostok! sokáig emészted, nem vagy rá éhes....

Na szóval nem jó ez így :)

2011. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Magában csa nem ehetek cs.mellsonkát a suliban... :P Több kenyeret meg nem akarok, mert az már szerintem rengeteg lenne.

Ha nem eszem meg, akkor meg korog a hasam, nagyon hangosan. Ezért eszek 6:30-kor is, hogy a buszon ne korogjon, meg hogy ne legyen hányingerem


Nm eszem meg minden nap azt a kefirt, joghurtot uzsonnaként.

Vacsira 7 napból 6-on van túró, és csak 1 nap van rántotta. Nem vagyok annyira oda a tojásért, de néha már unalmas a túró


Tudom, hogy a zöldség nagy baj, keveset szoktam belőle enni (pl ebéd cs.mellhez csemegeubit eszek 4-5 darabot, vagy 1 paradicsomot...), de egyszerűen zöldségfóbiám van kiskorom óta, szerintem ezért is vagyok ilyen dagadt.. Szóval most zöldségszoktatás is van.. :D


Ja, és amúgy nem vagyok éhes, ha megeszem azt a kefirt. Nem azért eszem, mert éhes vagyok, régen napi 1x ettem 2 szendvicset.

Azért eszem, hogy többször legyen kis étkezés. De legtöbbször az a 50 g túró megy olyankor, vacsira meg a többi fele.

2011. febr. 12. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább egy hormonvizsgálatra kellene menned. Mert két hét alatt legalább 2-4 kilót kelletél volna fogyni. Mert a bicajozással kiizadod a vizet. Mielőtt fogyókurázol egy orvost érdemes lenne meglátogatni.
2011. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nincs semmilyen hormonproblémám, cukorbetegségem, semmim.. Azt mondták az orvosok, hogy rossz étkezés miatt vagyok ilyen. És ez szerintem lehet igaz, mert szüleim, testvérem is dagadt...


Vizet nehéz lenne annyit veszítenem, mert bicajozás közben megiszok kb 1 liter vizet :P

2011. febr. 12. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!