Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Eddig jól csinálom? Vagy...

Eddig jól csinálom? Vagy változtassak valamin?

Figyelt kérdés

Vasárnap kezdtem, akkor fehérjenap volt, reggelire gyümölcsöt ettem,ebédre sajtos csirkemellfilét, napközbe szintén gyümölcsöt,majd vacsorára is azt mint ebédre.

Hétfőn,keményítőnapon: reggelire gyümölcs,ebédre paprikás krumpli (se virsli,se kolbász nem volt benne) uborkasalátával,napközbe gyümölcs,vacsorára is azt amit ebédre ettem.

Tegnap szénhidrátnapon: reggelire gyümölcs,ebédre nagyon kevés mákos tészta (kb 3 kanállal,mert nem szeretem),napközbe 2-3 vajaspogácsa, majd vacsorára gyümölcs.

Ma gyümölcs napom van,csak gyümölcsöket eszem.

Jó így ez az étrend? vagy változtassak valamin?köszönöm a válaszokat.


2009. nov. 4. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
nemvagyok a 90 napos híve,de mindent előírás szerűen csináltál,bár nem értem a tegnapi vacsid miért gyümi volt?
2009. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Délután már ne egyél gyümölcsöt, csak az ebéd meg a vacsora van az adott napnak megfelelően, gyümőlcsöt délután csak gyümölcsnapon lehet enni. Remélem érthető volt, csak hát késő van...
2009. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!