Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, aggódnom kéne?

Mit gondoltok, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Most mindenki hülyének meg betegnek fog nézni, igazából énis ezt gondolom most magamról, rettegek, félek, hogy mi lesz. Az az igazság, hogy két napja... Hát meghánytattam magam. Nagyon nem kellett volna, utálom magam azóta, és soha többé még csak kipróbálni se akarom, szóval azt a témát, h bulémiás lennék, hagyjuk. A kérdésem arra irányul, h ebből az egyszeri alkalomból nagy gondok lehetnek, ha fáj a torkom? Vagy ez el fog múlni, és ha soha többé nem csinálom ezt, akkor minden rendben lesz?

A bunkó válaszolók kíméljenek, eléggé kétségbe vagyok esve, és nem segítenének sokat...


2012. jún. 26. 00:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hogy miért csináltam? Hát valahogy minden, amit előttem leírtatok, de maradok a mozgásnál meg az egészséges étkezésnél, akkor legalább jól érzem magam.

SOS új kérdés:gennyesek a manduláim. Lehet ennek bármi köze ehhez, vagy véletlenül pont most lett mandulagyulladásom?

2012. jún. 26. 23:56
 12/13 anonim ***** válasza:

nem.:D ne pánikolj már.Ez olyan mikor sokat eszel

és kihányod.Egy egyszerű hányás.

2012. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hidd el, én örülök a legjobban, ha igazad van :) csak annyira nem volt egyszerű, utána egész este öklendeztem kisebb-nagyobb adagokat... :(
2012. jún. 27. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!