Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két féle afp eredmény mit...

Két féle afp eredmény mit gondoltok roluk? Nem kell aggodnom félek a genetikai uh miatt.

Figyelt kérdés

az elözö terhességem 20 hetesen ért véget..rossz volt az afp-m ilyen értékeim lettek: AFP: 63.7 MoM: 2.73 Ez tényleg nagyon rossz?vagy valami határérék féle?

És a mostani eredményem? Ez lett: AFP:37.83 MoM: 1.04

azt látom hogy rengeteg a külömbség csak én nem nagyon értem mi hány méter.meddig elfogadhato meg ilyenek.doki még nem látta mert jövö héten megyek.de álitolag küldtek volna levelet ha gond van és nekem nem küldtél.akkor most tutira nincs gond?


2010. ápr. 21. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a mostani AFP-d tökéletes. Általában 0.7-2.5 MoM-ig tartják normálisnak, de ettől eltérő adat sem jelent minden esetben bajt.
2010. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

0,7 és 2,5 között normális, az első tényleg rossz volt neked, de a mostani eredményed tökéletes!!!

Bárcsak az enyém is ennyi lenne, most várom az eredményt.

2010. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a mostani afp-d tökéletes!!!ne aggódj!a normál érték amugy 0,7-2,5 közt van.de ez a vizsgálat eleve elavult már, nagyon sok országban nem is végzik már el,mert csak halálra rémiti feleslegesen a kismamákat...nekem anno 0,7volt...én is aggódtam,de szerencsére minden ok. mos 37hetesek vagyunk már. a genetikai uh nekem 5opercig se tartott, nem nagy vmi, ha minden ok, futoszalagon kipörgetik a kismamákat. de minden rendben lesz!!! nem szabad mindenen aggódni,mert akkor egy rémálom lesz a terhesség,ahelyett h élveznéd:) boldog babavárást
2010. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 5 perc, nem 50...csak becsuszott egy kósza o betü:)
2010. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...megnyugodtam nagyon :D söt örülök:D mert edddig csak biztunk benne hogy ez az eredmény jo mert nem szolt senki semmit nekünk..de akkor jövöhéten nyugisan és boldogan fogok menni az ultrahangra:D köszönöm nektek mégegyszer.

boldog babavárást :D

19hetes kismami

2010. ápr. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!