Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kombinált tesztre ha...

12 hetes kombinált tesztre ha nem lett jó az eredmény mit mondtak genetikai tanácsadáson?

Figyelt kérdés
arra lennék pontosan kíváncsi hogy a genetikusnak mi a véleménye erről a tesztről azt tudom hogy az afp-t elavultnak tartják na és ezt a tesztet?mivel mindenhol mások a határértékek a genetikus milyen eredményre mondja azt hogy ez még elmegy ?
2010. márc. 28. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A kombinált teszt eredményét a genetikus is 90-95%-ra mondta, hiszen ez a vizsgálat jóval fejlettebb, mint a valóban leavult afp. Ettől eltekintve, még a rossz kombinált teszt eredmény sem jelent feltétlen betegséget, hiszen 100 esetből 5-nél téved.
2010. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ez nem valami biztató:-(
2010. márc. 30. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:

én pont ma voltam vissza, én is indítottam egy kérdést amúlthéten mert nagyon rosz lett az eredményem. a Mom értékek alacsonyak lettek, az Edvards kórra az esély meg 1:380-hoz....totál elkeseredtem, sírtam jó párszor.ugye az már a neten megnézhető volt csütörtökön. ma voltam a hivatalos papírért. mondtam az azsizstensnek hogy segítsen értelmezni, és el is pityeredtem. látta hogy tiszta ideg vagyok. mondta mindjárt jön az egyik doki aki itt nálunk genetikus főorvos. ő megnézte a picurkánkat, nem talált semmi komoly rendelleneséget. azt mondta feltételezhető hogy a baba egészséges.....bár tudom ez még nem 100%, hisz ugye fontos még a 16hetes eredmény, de sokkal nyugodtabb lette. köszönet az ott dolgozó hölgynek, egy angyal. tudja hogy a nyugalom akismaminakmennyit számít. aztán már csak abban kell rmeénykednem hogy a 16 hetesen sem legyen gond!


fel a fejjel! drukkolok a babócádnak!


14+4 hetes km.


megyek megkeresem amit én indítottam kérdést

2010. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


itt a kérdésem. bocsi ha nem tudtam kjonkrétan válaszolni, de reménykedjünk hogy nálad sincs gond...no meg nálunk sem! csak azt akarom írni hogy nem elkeseredni egyből, bár én is az voltam.....és a félsz még mindig bennem van!

2010. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia köszi hogy írtál én vagyok az aki írtam az eredményedre hogy kicsi és mégis azt mondták rá hogy jó és még volt egy kérdező akinek meg nagyobb volt az értéke mint az enyém és neki is azt mondták hogy jó tulajdonképen már nem aggódom annyira csak az a kis ördög motoszkál ezért szeretnék minél több infót kapni a dologról a dokim szerint nincs gond biztos nem beteg a babám az eredményem azért lett emelkedett egy picit mert előtte véreztem állítólag (és ezt a női klinika honlapján is olvastam)hüvelyi vérzés követően 7napon belül nem érdemes ezt a vérvételt csinálni hát én kb a 9-ik napon voltam úgyhogy teljesen elhiszem a dokimnak hogy emiatt van és még az is rátesz egy lapáttal hogy kisebbek is vagyunk egy héttel az afp-re is most kellet volna mennyek a tegnap de előtte voltam uh-án minden ok volt de még mindig kisebb ezért azt mondta a dokim hogy csak jövő hét végén menyek aztán majd mikor az is meglesz majd megyek genetikára remélem ott sem lesz gond szép és probléma mentes baba várást neked is
2010. márc. 30. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!