Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? (többi lent)

Mit gondoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb. egy éve kezdtem el fogyózni 169cm 74kg-ról indultam most már 64-65 körül vagyok. Talán 2hónapja majdnem napi szinten tornázom... Viszont volt egy időszak amikor eléggé magam alatt voltam és próbáltam meghánytatni magam amire igy utólag vissza gondolva még nem bántam meg és most is sokszor jár ez a fejembe hogy tlán igy gyorsabban lemennének a kilók plusz gyorsabban látszódna a fogyás is. Néha eszek édességet de nem tonnaszámra meg nem viszem túlzásba se. Általába amit eszek az:kefir tojás paradicsom paprika és most hogy itt anyár gyümölcsöt is. Ha anyu csinál akkor spenót cukorborsófőzelék szóval szerintem viszonylag egézséges kajákat eszek. Most nem rég ettem meg egy tortaszeletet (3féle torta csak összevagdosva.) Ja és 3után ritkán eszek max kefirt vagy zöldséget. Mt gondoltok mit csináljak hogy még foggyak egy 3-4kg-t mennyi lenne az ideális. A válaszokat előre is köszönöm!

2012. jún. 25. 15:15
 1/1 anonim válasza:
Hát...szerintem az a lényeg,hogy te hogy látod magad.Szerintem még 2-3 kilót fogyhatsz de ez is TELJESEN JÓ!Mindenesetre semmiképpen se hánytasd meg magad mert bajok is lehetnek belőle!
2012. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!