Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, aggódnom kéne?

Mit gondoltok, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Most mindenki hülyének meg betegnek fog nézni, igazából énis ezt gondolom most magamról, rettegek, félek, hogy mi lesz. Az az igazság, hogy két napja... Hát meghánytattam magam. Nagyon nem kellett volna, utálom magam azóta, és soha többé még csak kipróbálni se akarom, szóval azt a témát, h bulémiás lennék, hagyjuk. A kérdésem arra irányul, h ebből az egyszeri alkalomból nagy gondok lehetnek, ha fáj a torkom? Vagy ez el fog múlni, és ha soha többé nem csinálom ezt, akkor minden rendben lesz?

A bunkó válaszolók kíméljenek, eléggé kétségbe vagyok esve, és nem segítenének sokat...


2012. jún. 26. 00:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
nem lesz semmi bajod
2012. jún. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

"A bunkó válaszolók kíméljenek"


Ez a világ legbunkóbb mondata b+. Mikor ilyet látok kiírva, azonnal késztetésem támad bunkózni az illetővel, még ha egyébként nem is teszem. Okádni azt tudsz, de kulturáltan kérdést feltenni már nehézkes, ugye?

2012. jún. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
mért lettem lepontozva? Egy hányástól semmi baja nem lesz.Írta hogy többet nem csinálja.Akkor?
2012. jún. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az elmúlik. Viszont van, ami megmarad. A hülyeség!
2012. jún. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :) a hülyeségem én majd kezelem :)
2012. jún. 26. 01:20
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem sem lesz egy nap hánytatástól semmi bajod de soha többé ne csinálj ilyet! Egyáltalán hogy jutott eszedbe? Fogyni szerettél volna és sokat ettél? Vagy sok chipset, csokit? Vagy egyszerűen bezabáltál és fájt a gyomrod? Vagy puffadtál? Vagy azt hitted hogy sok volt mára és kétségbeestél, hogy hízni fogsz?
2012. jún. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is majdnem így jártam tegnap, megettem egy szelet túl édes sütit, meg is bántam, de rosszul is voltam tőle, olyan rég nem ettem édességet, ez most hatalmas cukorbomba volt. Ki akartam hányni, mert hányingerem volt tőle, de nem vitt rá a lélek. Félek, hogy ha egyszer elkezdem, nem állok meg a lejtőn(sok midnennel így vagyok/voltam, úgyhogy inkéább szenvedtem vele. És ennek köszönhetően mára se értem el a 69-et, pedig tegnap már 70,1 volt:(

Ettől az egy alkaomtól nem lesz bajod, de tényleg ne csináld többet.

2012. jún. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem egy süti miatt nem érted el a 69-et.Ez nem így megy :D
2012. jún. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem amiatt:) Mára már 70.3..

És tegnap jól ettem, csak a sütivel volt baj.

2012. jún. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond, de amit az ember egyszer csinál, azt többször is..általában. Szóval nagyon keményen álld meg, ha megint ilyet akarsz tenni, mert úgy belefolyhatsz a betegségbe, hogy észre sem veszed. Tudom, az ilyen dolgok így mennek. Szóval csak ésszel..
2012. jún. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!