Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég nekem egy haspad és 2x...

Trafó Lászlo kérdése:

Elég nekem egy haspad és 2x 18kg os egy kezes súlyzó fogyáshoz?

Figyelt kérdés
minap tudtam venni elég olcsón 2x18 kg os egy kezes súlyzókat,még venni akarok haspadot itthonra,eddig futottam és felülés padlón volt,eredményes is,de a futástól már az izmaim úgy fájnak a lábamban hogy sántítva futok napi szinten,napi 4km,kerékpározás 15km,szerintetek elég nekem egy haspad és ez a kettő súlyzó a további fogyásomhoz? már csak 12kg ot szeretnék leadni,15 lement...
2012. jún. 25. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég, de a hangsúly továbbra is a diétán van!
2012. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:
Fogyáshoz a diéta kell meg a futás/bicikli. Mellette viszont nem árt, ha izmosodsz is. Két 18 kilóssal szinte minden testrészre tudsz edzeni.
2012. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze,,diétát betartom,hisz fogyni szeretnék,semmi liszteset nem eszek,hal,csirke,pulyka,rizs,zöldség leves,ilyesmiket eszek,és majd jöv hónaptól már venni akarok fehérjét is.
2012. jún. 26. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!