Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha súlyzóval kezdek el tornázn...

Ha súlyzóval kezdek el tornázni, hamarabb van eredményem?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és 70 kg, fogyni szeretnék, először tornázni kezdenék el( a futás még nem nagyon megy és a lábam is elég sokszor fájt eddig, mikor próbáltam)

Ha nem csak úgy simán tornázom, hanem súlyzóval akkor könnyebben érek el eredményt?Úgy értem ezt pontosan h vmennyi zsír át tud alakulni izommá is, ha jól tudom, na meg elég gyengécske is vagyok, de persze egyáltalán nem gondolok itt olyanra h kigyúrt legyek totálisan



2012. jún. 7. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
hogy alakulna a zsír izommá ,ez elég nagy ostobaság már bocsi. Az egyik fehérjékből épül fel a másik meg zsír, két különböző anyag.Az izom szövetek a csontokra tapadnak a zsír meg csak úgy van a bőr alatt. Diéta nélkül nem tudsz súlyzós edzéssel fogyni viszont diéta mellett nagyon hatásos mert az izmokból elhasználod vele a szénhidrátokat, és a megevett megfelelő minőségű kaja azokat fogja pótolni ahelyett hogy a zsírt pótolná. ehhez keményen kell edzeni de nem kell aggódnod mert izmosodni csak kalória többlet mellet lehet, tehát diétában szinte egyáltalán nem ,és egyébként sem egy rövid távú folyamat.
2012. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!