Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szégyenlős vagyok, és...

Nagyon szégyenlős vagyok, és nem szívesen mennék ki a szabadba futni. Nagy hülyeség lenne itthon, az udvart körbe futni párszor?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 14:31
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Látom, és jól esik. :)
2012. jún. 25. 16:49
 22/30 anonim ***** válasza:
hát nemtom, nekem mindíg az jut eszembe ha egy dagadt ember fut h végre tesz vmit érte. am meg ténlyeg fülhallgató be és le vannak fosva. majd 4 hónap múlva meg néznek h ledobtál nempár kilót
2012. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Egyrészt leszögezném hogy én sose szóltam még be annak aki túlsúlyos és mozog illetve nem is gondoltam róla semmi rosszat hiszen ő TESZ valamit!

Másrészt értelek teljesen mert én is ilyen vagyok 1. szégyellős 2. túlzottan azzal foglalkozok vajon mit gondolnak mások, meg másoknak megfelelek e.

Én a télen kezdtem fogyókúrába. És nem futással kezdtem mert nagyobb túlsúllyal az megterheli a szervezetet, hanem diétáztam (nem durván mert akkor iszonyú hamar feladom) 1600-1700 kcalt fogyasztottam. És tornáztam dvd-re eleinte a negyed dvd ment aztán a fele aztán meg se kottyant egy egész 45 perc.

A nagy súlyból könnyebb fogyni így januártól márciusig lement 10 kiló,áprilisig 14. Na akkor már kimentem futni. 6 hetes programmal építettem fel hogy egyre többet bírjak egyszerre és most több mint egy hónapja már 45-50 perceket futok, imádom és nem bánom már azt az x hetet amíg döglődő póninak néztem ki 5 perc futás után :))

Már "csak" 68 kiló vagyok hátra van még 4-5 kiló:)

2012. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:

szia!

ne foglalkozz semmivel, hanem fogj bele. Amíg benned van az elhatározás, addig kezd el! Tényleg fogj egy mp3-at és a zene elvonja a figyelmed minden másról, és fuss ahol szeretnél.

Nekem is hasonló a problémám, kövér vagyok (34/L) és kaptam már én is megjegyzést... de most találtam egy kicsit takart, rejtettebb futópályát. Szereztem egy barátnőt is, és vele járunk ki hetente többször. Sokat segít ha nem vagy egyedül, hidd el.

2012. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Igen hát sokkal jobban néz ki az ha valaki az udvaron futkos körbe körbe mintha kimenne rendesen futni vagy elmenne egy konditerembe és ott használná a futópadot.
2012. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok! Irigyellek, hogy van udvarod, én a panelban nem nagyon tudok rohangálni.

Egyébként egyáltalán nem hülyeség. Kitartás!

2012. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Ha nem dolgozol, szüneted van, és esetleg kisvárosban laksz, elmehetnél 10 után futni, akkor nincsenek sokan.

Viszont ha abszolút nem akarsz kimenni, tornázhatnál DVDre is.

2012. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Istenem, milyen szemetek az emberek...(tisztelet a kivételnek).

Bár nekem nem szólnak be, de én sem szeretek kint az utcán nemhogy futni, néha még sétálni sem, mert mindig azt hiszem,hogy engem bámulnak(szintén túlsúlyos vagyok). Én sokszor este szoktam kimenni sétálni, amikor már sötét van és alig vannak emberek az utcán. Nyugodtan fussál a kertben, a szomszédok nem hiszem,hogy téged fognak bámulni, van annál jobb dolguk is. De bent is tudsz tornázni. Amikor már jól fogsz kinézni, akkor kimész és jól kiröhögöd azokat akik gúnyolódtak rajtad.

Kitartás!


21L

2012. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
Ma futottál vagy csak a kolbászba haraptál bele?
2012. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Megértem amit mondasz, mert én is nagyon szégyenlős vagyok. Viszont van egy tippem. :) Mi lenne, ha korán reggel mennél (jó korán!) vagy késő este? Akkor nem hiszem, hogy annyian vannak. :) Én is ilyesmit tervezek. Aztán az igaz, hogy korán fel kell kelni/ későn még erőt venni magadon, hogy elmenj, de hát valamit valamiért.
2012. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!