Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szégyenlős vagyok, és...

Nagyon szégyenlős vagyok, és nem szívesen mennék ki a szabadba futni. Nagy hülyeség lenne itthon, az udvart körbe futni párszor?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 14:31
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Persze, tudom én a fejemben, hogy nem kéne törődnöm az emberekkel. Meg hogy legkevésbé a tahók véleményére kéne adni. De egy nagy 0 az önbizalmam, és ha mégegyszer, netalán kint, futás közben jönne még egy szemét megjegyzés, hát én biztos ott bőgném el magam.
2012. jún. 25. 15:10
 12/30 anonim ***** válasza:
Igazad van, valóban nem foglalkozni mások véleményével sokkal nehezebb, mint ezt tanácsolni. :) Szerintem jó ötlet, amit írtál, hogy eleinte az udvarban futsz, aztán ha lement pár kiló, akkor kimész a szabadba is. :)
2012. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

A futópad kizárt, nem terhelhetem le anyukámékat azzal...

Na igen, folyópart van, de ott is járnak-kelnek az emberek...


De kérlek, szorítkozzatok a kérdésre. :)

2012. jún. 25. 15:14
 14/30 anonim válasza:
én is ilyen szégyenlős voltam.. aztán egy barátnőm rávett hogy menjek el vele konditerembe, ahol szauna is volt, edzés után még oda is bementünk.. na hát teljesen pozitívat csalódtam az ottani kigyúrt kétajtós szekrényekben. abszolút értékelték, hogy fogyni akarok és mozogni, a szaunában se szégyenkeztem és sok jó tippet segítséget kaptam. Talán elmehetnél edzőterembe futópadozni is, ott majd egy edző megtanít fokozatosan növelni a mennyiséget és a tempót. Ha mondjuk egy étteremben látna bárki hatalmas zsíros kalóriabombákat zabálni az ciki lenne, de a mozgásért biztosan senki nem fog elítélni
2012. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Szia, fuss zenével, és figyelj csak arra. Velem gyakran megesik, hogyha zenével futok, nem hogy nem figyelek a körülöttem lévőkre, egyszerűen észre sem veszem őket... Ha megkérdeznék, hány ember volt kb. kint, meg nem tudnám mondani... Elmerülök a saját kis világomban. Merészkedj inkább ki. A kertben sem rossz futni, nem tudom, mekkora a kertetek, de sokkal hamarabb meg fogod unni, többnek fog tűnni a kevés, sok a kanyar... Inkább menj ki!:)
2012. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
A szomszédokról meg annyit, hogy inkább röhögjön ki 3-4 ember, mint 30-40.
2012. jún. 25. 15:20
 17/30 A kérdező kommentje:

Az oké, hogy ti megbecsülitek azt, aki sportol, de annyi köcsög van, aki csak azt várja, hogy kit, mikor, hogyan tudna lejáratni. És ezt nem csak beképzelem magamnak.

Múltkor is elmentem bicajozni, és bizony kinevettek az utcán, és még jópár házzal odébb is hallottam, ahogy azt tárgyalták, hogy jééé, hogy hajtja a biciklit az a dagadék... De többet nem lovagolok ezen.

2012. jún. 25. 15:45
 18/30 anonim válasza:
így végigolvasva az egészet, h miket írtál Te, és a többiek, azt hiszem tényleg jó ötlet, ha otthon futsz. de nem muszáj csak a futásra korlátolódnod, szerintem nagyon egészségtelen, tönkreteszi a térdet, ha nem jó cipőben futsz. Bemész a szobádba, becsukod az ajtót ablakot, kedvenc zenéidet hallgatod biztonságos, nyugodt környezetben, és ott mozogsz. bemelegítés, helybenfutás, és egyéb gyakorlatok. szerintem ez többet ér, mint a futás, és nem kell aggódnod az emberek miatt.:)
2012. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Most biztos mindenkinek az az érzése, hogy milyen hisztis meg paranoiás liba lehetek, hogy még annyi kurázsi sincs bennem, hogy kint fussak a szabadban. Elég szánalmas vagyok, tudom...


Köszi mindenkinek, aki válaszolt a kérdésemre.

2012. jún. 25. 16:27
 20/30 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán! Fuss otthon, amíg kicsit nő az önbizalmad, a súlyod meg csökken, aztán ha már úgy érzed, mehetsz futni a szabadba is. :) Tényleg sok bunkó ember van, én nem tudom, honnan szalajtják őket. De látod, itt mindenki biztat. :)
2012. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!