Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szégyenlős vagyok, és...

Nagyon szégyenlős vagyok, és nem szívesen mennék ki a szabadba futni. Nagy hülyeség lenne itthon, az udvart körbe futni párszor?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 14:31
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek, ér annyit az, ha az udvarban futkosok, mintha kint, erdőn-mezőn, hegyen-völgyön tenném ugyanezt?
2012. jún. 25. 14:37
 2/30 anonim válasza:
100%
Akkor vagy szabad ha lesz@rod ki mit szól.Tedd fel az mp4-et aztán szaladj.Én ha futót látok irígyelem a kitartását.
2012. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy hol futsz, a futás az futás. Jó mondjuk hegynek felfelé nyilván durvább, de az udvarban való futás is sport és mozgás, a kalória nem fogja azt gondolni, hogy "jaj most nem égek el, mert ez a szenya nem vitt ki a szabadba" :))))
2012. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Csak én nem ilyen könnyen veszem a dolgokat... Meg már annyiszor beszóltak a kövérségem miatt, hogy nem vagyok kíváncsi az újabb rosszindulatú kommentekre...


Ha majd lemegy egy 10 kiló, akkor lehet, hogy kimerészkedek, de így nem.

2012. jún. 25. 14:48
 5/30 A kérdező kommentje:
Második, jópofa vagy. :)
2012. jún. 25. 14:49
 6/30 anonim válasza:
100%
iiigen, valami olyasmi. szégyenlős vagy? és ezért nem mész ki futni a szabadba? és ezért, inkább az udvaron kezdesz majd el futkározni, körbe-körbe.... a szomszédok nem néznének hülyének;) miért is szégyen, ha valaki sportol?? Hívd a barátod/barátnőd/kutyád, hallgass zenét, nézd a tájat, stb. mert pont így nem szégyen. az udvaron való futkározás szerintem csak 7 éves korig nem szégyen...
2012. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Kedves Gezúd, ha udvaron sportol, az tehát szégyen? MIért is szégyen, ha valaki sportol? :)
2012. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
ne haragudj, ha durva voltam. de szerintem tényleg nem kéne törődnöd az emberekkel. persze, ezt egy kívülálló könnyen mondja. vannak k*csög emberek, igen. én inkább úgy gondolnám, hogy: tessék! ő megcsinálja! akar valamit, és tesz is érte. nem úgy, mint azok a suttyó barmok, akik beszólnak neki:))
2012. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
ne légy szégyenlős :) annyira jó a szabadban futni:) szerintem az udvart megunnád egy idő után (én tuti)
2012. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nincs a közelben olyan hely, ahol kevés a gyalogos meg az autós, de futni mások is járnak oda? Pl patakpart vagy ilyesmi. Vagy vehetsz otthonra futópadot is.
2012. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!