Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itthon kornspitz, azt...

Van itthon kornspitz, azt egyek vagy zabkása?

Figyelt kérdés

Anya hozott kornspitzet, de úgy olvastam hogy ebbe tobbminden van osszetevobol (mez is olivaolaj is google kiadta) pedig tok ugy latszik mint a magos zsomle/tk kenyer kinezetre...


Nagy a kcal tartalma? Jo a rosttartalma vagy egyek inkabb zabkasat? (altalaban azt szoktam neha edesen gyumivel neha zoldseggel)


2012. máj. 31. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Mind a kettő jó.


A kornspitz több féle teljes kiőrlésű gabonát tartalmaz, és magokat amelyekben sok ásványi anyag van.


237 kcal van 100 g-ban, de egy db az kb. 60-70 g szóval olyan 150-160 kcal körül van egy. Margarinnal sovány sonkával, zöldséggel nyugodtan eheted.


Zabkása szintén nagyon jó reggelire, mondjuk gyümivel. :)


Én egyik nap egyiket, a másik nap másikat szoktam enni.

2012. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megettem, lemértem 0,65 gramm volt az kb. 140-150 kcal.
2012. máj. 31. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én egy konspizt-cel nem lakok jól, abból kell 2, az már 300 kalória, plusz még kell mellé feltét. de zabkásából ha eszek 50 grammot, ami 150 kalória, plusz fahéj az 0, akkor már kipukkadok és nem vagyok éhes több óráig:D mondjuk én 30 grammot szoktam enni(115 kcal), annyi is elég
2012. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En is igy vagyok vele. Zabkasa jobban eltelit. Ettem kornspitzet, 1 db-ot, de sok zoldseggel. Bar ettem ebednek zabkasat 11 korul elegge ehes voltam mar, 20 gr zabpehelybol almaval. A zabpehely 72 kcal csak meg vizzel csinaltam nem tejjel. Koszi a tippeket!
2012. máj. 31. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!