Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudok itthon mozogni?...

Mit tudok itthon mozogni? Valami letölthető edzésprogram kellene?

Figyelt kérdés

leszedtem az insanityt, de képtelen vagyok csinálni, csak kb. 10 percig...nagy a mellem és rettentően fáj ahogy ugrálok.. vettem sportmelltartót és abba is. valami olyan kéne, ami nem ugrálós...


szeretnék fogyni úgy egy 10-15kilót októberig (de jó lenne még a nyáron ha beindulna lefele..). Kaja az megvan, mit hogyan mennyit mikor. De nem találok olyan videót, ami fogyásra jó lenne... azt írták itt, hogy a RR nem fogyásra való...vagy ha azt csinálnám minden nap, az jó? Tőle melyiket?


(lécci a kérdésre válaszoljatok, ne a kaját kérdezgessétek, meg hogy menjek futni (nem lehet), meg edzőterembe, mindenképp itthoni kellene)


160cm és 72 kg vagyok


2012. jún. 14. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

én a 20 perces RR-t csinálom. Abban nem nagyon van ugrálás.

Fogyni a kevés evéssel tudsz, ahhoz meg, hogy ne legyél löttyedt, kell a torna. A napi 20 perc pont elég, minden nap másik izomcsoportot mozgat meg. 20 percig csinálom intenzíven, és csak utána érzem, hogy hullafáradt vagyok, amikor abbahagytam. utána egy órát csak lesek ki a fejemből :) De remélem, hogy használ majd valamit.

2012. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
te mióta csinálod?
2012. jún. 14. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valami konkrét edzésprogramot szeretnél, akkor inkább a Bodyrock egy hónapos edzésterveit ajánlanám. Sajnos júniusi nincs, én most a májusit kezdtem el. Szinte minden gyakorlatra ajánlanak könnyített vagy átalakított változatot, az ugrálósakra is. Naponta nagyjából fél óra mozgást jelent.
2012. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még csak két hete, alakformálás céljából. Több időm nem is lenne, csak ez a 20 perc. Azért ezt választottam, mert rövid, kemény és formál.
2012. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én ma álltam neki, 2*20 percet csináltam (comb/fenék+has)

te látsz a két hét után vmi változást?

2012. jún. 15. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!