Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk ti gáznak tartjátok, ha...

Fiúk ti gáznak tartjátok, ha egy lány fogyókúrázik?

Figyelt kérdés
Pl. nem eszik édességet, meg keveseket eszik, és tudjátok róla, hogy az alakjáért csinálja. Ezt mennyire toleráljátok? Ha egy lány nagyon sokat eszik az tetszik nektek?

2012. jún. 21. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz a fogyókúra???
2012. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerinted ha elvisz egy étterembe, nem megy el az életkedve, ha egy kis salátát majszolgatsz, miközben ő eszi a sztékjét? inkább okosan egyél és élvezd az életet
2012. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha szép és egészséges akkor mit bánom én hogy mennyit eszik. :D

Amikor kövér és még ráadásul hülyeséget is csinál olyankor sajnálom, de hülyén adná ki magát ha felhatalmazás nélkül elkezdeném osztani az észt egy kolleginának. Pedig amúgy nem egy rászorulna. Ha egészségesen étkezik bármilyen célból az dicséretes.

Ha valaki megpróbál jobbá válni az sosem gáz, az a gáz ha valaki beletörődik olyasmibe amivel ő maga sincs megelégedve.

2012. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2.: igen én is ezért gondolkodtam el rajta, hogy lehet,hogy valaki gáznak tartja.. :/.

Köszi a válaszokat! :)

2012. jún. 21. 21:36
 5/13 anonim ***** válasza:
na jó, de a fogyó sem csak gazokból áll. Simán tudsz normálisat enni vele étteremben. Csak nem pörköltet nokedlivel, hanem mondjuk halat valami gazzal.
2012. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, ig. arra voltam kiváncsi, hogy magát a tényt, hogy egy lany fogyókúrázik, aki mondjuk nem kövér hanem olyan nőiesen telt, de vekonyabb akar lenni.
2012. jún. 21. 22:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy férfi szemében a nőiesen telt annyit jelent, hogy nagy a melle, vékony a dereka, széles a csípője, nagy kerek a segge.

Ebből a férfi aligha akarná, hogy a nő fogyjon.

A nőknél viszont ez a fogalom nem mindig ugyanazt jelenti.

2012. jún. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sok lány úgy fogyókúrázik, hogy semmi szüksége rá, mert a bordái is látszanak majdnem. Na ez a gáz!
2012. jún. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
[link] eről vélemény? (az alakról) fogynia kéne?
2012. jún. 22. 10:32
 10/13 A kérdező kommentje:
azért kérdezem, mert nekem is hasonló az alakom..
2012. jún. 22. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!