Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az jó, ha csak joghurtot...

Az jó, ha csak joghurtot eszek egy hétig, amíg a gyomrom kicsit összeszűkül?

Figyelt kérdés

Tegnap rájöttem, hogy nem vagyok éhes a joghurttól, pedig nem pohárszámra ettem, csak 2 pohárral, utána nem voltam éhes de aztán megint a szokásos nagy adagok...:( nem tudok gátat szabni magamnak, de ne oktassatok ki e miatt, kérlek:( tudom hogy béna és szr vagyok:( nem kell fokozni...

Csak a kérdésemre szeretnék választ kapni,hogyha , akár nem is egy hétig, de valameddig csak joghurtot eszem, akkor szűkülhet a gyomrom? max egy hétig akarnám, mert tudom,hogy a fogaknak se jó ha nem rágok... de mondjuk a joghurt mellé ennék almát is a rágás miatt...de akkor is csak max egy hét, és figyelnék, hogy mennyi a cukor meg a kalória a joghurtban...

szóval szerintetek?


2012. jún. 14. 03:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, attól beszűkülne a gyomrod. Viszont éhezéssel és nem megfelelő mennyiségű tápanyag bevitele nélkül nem lehet zsírból fogyni.
2012. jún. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt értem, és köszönöm a választ.

Ezzel, mint írtam csak a gyomrom szűkülését szeretném elérni, az se zavar, ha nem fogyok, csak ez kell ahhoz, hogy sikerülhessen mert különben nem tudom megállni az evést:(

2012. jún. 14. 03:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon éhes vagy főzzél három tojást,az is csillapítja az éhséget,nem hizlal,de add egy kis energiát.
2012. jún. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is három tojást szoktam enni, szinte minden nap vacsorára, kis ketchuppal.

Nem nagyon hizlal, de jóllakom tőle.

Próbáld ki.

2012. jún. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz leállni az evéssel, akkor nem ér semmit, hogy beszűkül a gyomrod, mert ilyenkor nem a gyomrod (éhség) szerint eszel úgysem. Amúgy is nagyon rugalmas, addig tágul, ameddig megy bele a kaja, bizonyos határig. (De az szerintem nem függ attól, hogy evés előtt mekkora volt.)
2012. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem bírnád ki, és hülyeség is.
2012. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!