Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meddig bírja talpon valaki...

Meddig bírja talpon valaki úgy hogy erősen diétázik 3 hétig?

Figyelt kérdés
Addig húztam halasztottam a diétát hogy a várt esemény hamarabb lesz mint gondoltam és van max 10 kg súlyfeleslegem amit 3 hetem van leadni ha nem is mindet de legalább a felét. Ki tud nekem olyan fogyókúra tippet adni amitől talpon is maradok. Ha mindenből eszem amiből eddig de 5 ször kevesebbet és nem vacsorázom akkor elérem a célom?És miért fontos több folyadékot fogyasztani fogyókúra közben?

2012. máj. 24. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Már az is fogyaszt hogy átlagtól megterhelőbb dolgot csinálsz (ne fogyóztam,ettem rendesen,5 kiló ment le 2 hét alatt költözés közben)
2012. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fogyókúra fogalma hülyeség,nem fog menni, 3 hét alatt jött fel?Gondolom nem úgyhogy esélytelen, max leadsz egy csomó zsírt izmot, de ugyan olyan sz*rul fogsz kinézni mint előtte, csak kisebb méretben.Amúgy :

[link]

Ha már éhezel próbáld szakszerűen...

2012. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék látható izmokat a tetemen szerintem egy nőn csúnya ha tele van izmokkal és a sok sport oda vezet valamilyen szinten kell változtatni az evési szokásokon azon hogy legyen fogyás test súly csökkenés. Én nem arra gondoltam hogy egy falatot sem eszek csak jóval kevesebbet mint szoktam. Persze kerülve a cukros ételeket.
2012. máj. 24. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!