Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tartott már valaki egy hétig...

Tartott már valaki egy hétig léböjtöt? Fogyás várható?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Persze, hogy várható. Esetleg a végén kórház és infúzió is várható
2012. febr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
éhezéskor minimális fogyás várható, mivel a zsír vésztartalékká válik, tehát csak a halál elkerülésekor fog fogyni. helyette az izomszövetet lehet lebontani.
2012. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
77%

Még véletlenül se csinálj ilyen örültségét! Minden ilyen léböjtöt reklámozó egy barom, okoskodó szélhámos.

Keresd meg a Tervszerüen-nyitottan-egyszerüen- élni blogot, abban az egyik fejezet arról szól mennyi az a minimum amit ehetsz és milyen minőségben az élelmiszereket, vagy miképp tálalj hogy ne szenvedj a kevesebb étel miatt.


De több napon keresztül csak leveket inni az örült butaság-- mit akarsz fogyasztani a testsúlyodat vagy pedig az idegsejtjeidet, mert az idegsejtjeid hamarabb fognak a lékurától és depresszió vagy még komolyabb utóhatása lehet. NE, NE NE

2012. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kipróbáltam és a harmadik nap után már nem volt nehéz,és állandó orvosi megfigyelés alatt voltam,szóval nem is volt veszélyes.De szerintem magad otthon ne próbáld ki.De egyébként én csak teával csináltam és 5 kgt fogytam.
2012. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Honey Bunny válasza:
77%

Semmiféle képen ne próbáld ki !

Csak felborul a vízháztartásod....ráadásul a kevesebb víz miatt a szervezeted jobban megköti a zsírt , és a méreganyagok is a szervezetedben maradnak!

2012. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!