Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki hogy 2...

Próbálta már valaki hogy 2 hétig nem evett semmit csak ivott?

Figyelt kérdés
Mit tapasztalt? Mennyit fogyott? Hogy bírta?

2012. jún. 11. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokan próbálták, legtöbbjük a kórházban kötött ki.
2012. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 10 napos léböjtöt csináltam 4 éve.
2012. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

semmi bajod nem lesz, ha csak iszol,

van bőven kalória a cukros üdítőkben is,meg a kakaóban is, meg tejet is ihatsz feszt,

2012. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen, a szalagavatóm miatt két teljes hétig nem ettem szilárd ételt, SEMMIT. Az ég egy adta világon semmit. Inni vizet ittam, szedtem vitamint és napi 1l multivitaminos 100%-os gyümölcslevet, ami nagyjából 400-500 kcal bevitelt fedezhetett.


Természetesen szart sem ért az egész, mint ahogy soha semmilyen koplalás nem ér semmit. Mikor abbahagytam, két napig hánytam és f*stam, mindegy milyen szilárd dolgot ettem meg, aztán pedig rekordidő alatt olyan durván meghíztam, mint még soha azelőtt. Nagyon sajnálom, hogy nem volt a környezetemben egyetlen ember sem, aki értett volna a táplálkozáshoz és szólt volna nekem, hogy "hülye vagy, a koplaláskor a szervezeted riadót fúj és még kövérebb leszel"!


Amúgy semmilyen tünetem nem volt. Az első három napon szörnyen fájt a fejem de azután elmúlt, nem voltam fáradt, letört, koncentrációzavaros, tényleg kutya bajom nem volt. Utána viszont jól beszoptam mert elhíztam és hízékonyabb lettem, mint valaha.


Most 63 kilóról 52-re fogytam le sporttal és egészséges kcal/szénhidrát/zsír/fehérje számoló diétával. Pepecselős, de valóban fogyok, valóban izmosodok és valóban egészséges vagyok. Bárcsak visszapörgethetném az időt akkorra mikor ilyen kis gyökér voltam.


Amúgy azt nem értem, hogy anyámék ezt hogyan engedhették. Tudták mit csinálok, és egy rossz szavuk nem volt, pedig akár anorexiába is átcsaphatott volna...


23/L

2012. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zakathol ***** válasza:

A koplalás a jojó-effektus melegágya, mellesleg zsírtól egy csepptől sem fogsz megszabadulni, csak az izmaidtól. Ennek hatására még sz@rabbul fogsz kinézni mint azelőtt.

De azért hajrá...

2012. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tobbszor csinaltam mar, hogy 14 napig nem viszek be szilard etelt, de szigoruan megiszok 4-5, neha 6 lityi tisztito kura italt (citromle, juhar szirup, cayenne paprika). Ilyenkor mindig fogyok kb. 2-4 kg-t, de ez mind a beleimbol tavozo salakanyag es nem zsir vagy izom.

Az elso par nap mindig nehez, de a 3. 4. napon mar elviselheto es utana mar szinte konnyu. Raadasul rengeteg idot megsporolok a nem-evessel, kifinomul a szaglasom, tiszta a gondolkodasom es mellette van erom a rendszeres sportolasra.


Ezt kimondottan a tisztias miatt csinalom es nem azert, hogy fogyjak.

2012. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!