Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szigorú almadiéta. Ki próbálta...

Barbucc kérdése:

Szigorú almadiéta. Ki próbálta már?

Figyelt kérdés
AZ utóbbi 2 évben felszedtem 10 kilót és már egy ideje halogatom a fogyókúrát, de most jött el az ideje.. Mamám mesélte, hogy még lánykorában kipróbálta, hogy 1 hónapig csak almát evett és vizet ivott, és rengeteget leadott, és mivel utána is oda figyelt a táplálkozásra, nem hízott vissza. Tudom, hogy ez egy szélsőséges és nem egészséges megoldás, de aki már próbálta attól tapasztalatokat várok! Mennyi ideig csinálta, mennyit fogyott tőle, negatívumok, stb?
2012. jún. 11. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Imádom, amikor valaki nyáron csinál narancsdiétát, télen epret, tavasszal meg almát.

Nem lehetne idénygyümölcsökkel?

Ami almát most veszel, drága és külföldi, magyar már nincs vagy csak rossz minőségű, idei pedig még nincs. A külföldit vagyszerrel tartósítják a szállításhoz. Szerinted?


Amúgy ma 2 év alatt híztál 5 kilót, miből gondolod, hogy oda tudsz úgy figyelni, mint a nagyanyád? :)


A többit nem írom le, mert felesleges, hiszen már ezerszer leírták előttem a koplalás és fehérjeszegény táplálkozás következményeit - és ha elhinnéd, eleve fel sem tetted volna ezt a kérdést.

2012. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagyszerrel = vegyszerrel
2012. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ma = ha

remélem, több elírás nincs benne...

2012. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ismertem két olyan embert is, aki ezzel fogyott és nem hízott vissza. Én speciel mindig éhes leszek, ha almát eszek, úgyhogy biztos van értelme. Főleg, ha nem vagy ájuldozós, mert a csak gyümölcs eléggé elgyengít szerintem.
2012. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőnek üzenném, hogy nem kioktatást kértem, hanem tapasztalatokat. Ha kedvem tartja ananászt zabálok, vagy banánt, nem tök mindegy? (Direkt írtam ezekt a gyümölcsöket, még mielőtt ebbe is belekötnél :D) Azt kértem, hogy aki próbálta írja le, használt-e neki. Köszönöm a tökéletesen felesleges válaszodat, máskor hanyagold az efféle hozzászólást.
2012. jún. 12. 13:45
 6/8 anonim ***** válasza:
ez a felezése a remek modell-diétának. alma meg paradicsom. bele is haltak páran, jó szórakozást hozzá!
2012. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
utobbinak adok igazat. az alma televan gyümölsavval cukorral elkurja az emésztörendszert és a fogakat ha csak azt eszed, és azért fogyhat töle az ember mert1be 30kcal van és a szervezet elkezzdi magát zabálni, ennél mgé az is egésségesebb ha nem eszel shemmit*.....
2012. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én soha nem próbálnám ki, mert utálom az almát.
2012. jún. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!