Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fóliázással és napi futással...

Fóliázással és napi futással mennyit lehet futni?

Figyelt kérdés

Cm-re gondolok :) Olyan 10 cm lenne a célom hasból :) Plusz úszógumi.. Amíg futni megyek befóliázom magam, ma kezdtem a fóliázást, futni pedig 3 napja járok, egyenlőre 3 km-t ,utána emelem a távot,majd ^^

Ja, mellette figyelek arra,h naponta 3x-4x egyek, 2 L víz és ilyen 16 óra magasságában igyekszem utoljára enni, max 17 óra körül..

RÁadásul az adagot is igyekszem csökkenteni :)



2012. jún. 12. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség a fóliázás, semmivel se fogysz többet, mint nélküle.
2012. jún. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ne higgy az előttem válaszolónak én iis minden nap betekertem magam fóliával 15 kgot fogytam :))) 1 hónap alatt.ELőtte is rendszeresen futottam ugyan ennyit és akkor 1hónapalatt 3kgot fogytam.Az étrendem ugyan az maradt mert eddig is egészségesen ettem...Hajráá!!Én szurkolok neked ne hallgass másokra csak csináld,én tapasztalatből beszélek..
2013. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fóliázással csak azt éred el, hogy mozgás közben kényelmetlenül érzed magad. Az előttem szóló sem a fóliázás hatására fogyott X kg-ot. Ha sportolás után iszol, mert inni kell, nem is keveset, vissza is jön a fólia állítólagos áldásos hatása. 80 % étrend, 20 % sport a diéta lényege. A szénhidrátot kell csökkenteni, valamint, amit nagyon helyesen leírtál, valóban ne egyél 16-17 h után. Ha mégis éhes lennél, akkor kevés túrót.

Üdv.: Rea

2013. jan. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!