Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb. milyen gyorsan lesz...

Kb. milyen gyorsan lesz látható az eredménye napi 1,5 óra tornának és diétának?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, kicsit későn kezdem el aggódni a bikinis alakom miatt, de jobb később,mint soha.

Nem vagyok duci: 171 cm, 58 kg. A télen egy kicsit meghiztam, azt tavasszal leadtam. Maradt még rajtam 2-3 kg felesleg, de a legnagyobb gondot az jelenti, hogy lötyögök, mint a puding. Ha a hét minden napjánt 1,5 órát Rubint Rékázok + minden másnap futok és odafigyelek arra,hogy mit eszem, akkor annak lesz eredménye? Milyen gyorsan?


2012. jún. 12. 20:21
 1/6 Duyu válasza:
Lesz, de a legjobb ha elkezdesz valamilyen súlyzós edzést is csinálni, nem pici súlyokkal és akkor nem fogsz lötyögni. Lányoknál is hasznos a súlyzós edzés, nem leszel izomkolosszus tőle csak lesz tónusa a szövetnek.
2012. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A súlyzós edzéssel csak az a baj,h kicsi városban élek, nem sok konditerem van, s oda is csak pasik járnak. Úgy vagyok vele,hogy ha a barátomnak nem engedem,hogy nézzen torna közben, akkor idegen fiúknak meg végképp nem. + nálunk nincsenek edzők,akik megmutatnák, hogyan kell a gépeket használni, s nem akarok ott ügyetlenkedni. :)
2012. jún. 12. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem 2 het utan latszik ha elkezdem.
2012. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fekvőtámasz, valami súly amit találsz? Én pl régen vizes üvegeket használtam, most szótárt és egy nagy nehéz térképet. Ezek nem nagy súlyok, max szerintem 1,5 kg egy de azért jók.
2012. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem idén nyár alatt nem éred el, hogy feszes légy. Jövőre viszont tuti siker, ne add fel.
2012. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Duyu válasza:

Kezdj el futni vagy bringázni, az lenyomja a felesleget nagyon rövid időn belül. Viszont elvileg minden teremben kötelezően kell, hogy legyen valaki aki meg tudja mutatni a gépek működését. Egyébként meg mindenki kezdi valahogy, ne foglalkozz senkivel. A srácok mindenkire csorgatják a nyálukat, te inkább légy büszke rá, hogy épp akkor rád ;o)


Vagy szedd le valahonnan az Insanity edzéstervet és tornázz arra. Azzal komoly eredményeid lesznek és a lötyögés is elmúlik.

2012. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!