Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap megcsinálok 200...

Ha minden nap megcsinálok 200 felülést, az mennyi idő után kezd látszani a hasamon?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 18:15
 1/4 anonim válasza:
Milyen testalkatú vagy? Ha vékony, akkor szerintem már 2-3 hét után látni fogod a változást. Viszont ha van rajtad minimum 5kg vagy még több felesleg, akkor hiába a 200 felülés. Egészséges étkezés nélkül nincs értelme hasazni, mert úgyis csak a zsír alatt lesznek kockák. :)
2012. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van rajtam egy pici felesleg, ezért el is kezdtem normálisan étkezni, betartom a szabályokat :) Meg még mellette rendesen edzek is heti ötször.
2012. jún. 12. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs, vagy nagyon korlátozott a helyi fogyás.
2012. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Van valami "edzős" mondás, azt hiszem úgy szól, hogy az ember 4 hét után kezdi el észrevenni saját magán a változásokat, a barátok 8 hét után, mindenki más pedig 12 hét után. Úgyhogy adj magadnak 12 hetet!

(It takes 4 weeks for you to notice a difference, 8 weeks for your friends to notice, and 12 for the rest of the world!)

2012. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!