Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eddig nem mozogtam semmit,...

Ha eddig nem mozogtam semmit, de most elkezdek jérni terembe, visoznylag hamar meg fog látszani?

Figyelt kérdés

4 hónapja diétázom, eddig 8 kiló ment le, ami szerintem elég kevés. Igaz, nem eszement diéta, eszem rendesen, csak egészségesen. Nem eszek lisztes dolgokat, olajban sült dolgokat, zsíros húsokat, édességet, gyorskaját.


Helyette sok sovány husit, halat, salátákat. Legtöbbször csirke vagy tonhal salátát, joghurtot zabpehellyel, túrót, rántottát(1 sárgája, 2 fehérje) eszem.


De úgy látszik ez nem elég, el kell kezdjek mozogni, végre úgy érzem, most megvan a kellő akaraterőm(motivál azért az eddigi fogyás)

Szóval beiratkozok terembe, fogok biciklizni, futni, súlyzózni, heti 1-2szer elmegyek az aerobikra is.

Az egyik barátnőm azt mondta, hogy nagyon hamar lesz hatása, mert nincs hozzászokva a szervezetem a mozgéshoz, úgyhogy ez jó adag plusz lesz.

Ilyen étkezéssel és mozgással lemehet heti 1 kiló? Még 10 kiló van hátra kb, augusztusig nagyon szeretném ha lemenne, de azután se fogom feladni, soha többet nem eszem olyan szemeteket, amit eddig.


Köszönöm előre is, ha valaki megtisztel a válaszával:)

23/L


2012. máj. 1. 22:31
 1/4 A kérdező kommentje:
járni, viszonylag. Bocsi!
2012. máj. 1. 22:32
 2/4 anonim ***** válasza:

jó edzést-

[link]

2012. máj. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 hónap alatt 8 kiló fogyás nem kevés, teljesen normális. Vigyázz, nehogy túl hirtelen vesd bele magad a testmozgás különböző formáiba. Hogy mennyire fog látszani, az az edzéstípustól függ. A kocogás nem igazán fogja megváltoztatni az alakod, a súlyzózás inkább, de az sem jelentősen.
2012. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor mit csináljak? EDddig azt mondták étkezzek egészségesen, megvan. Aztán, hogy mozogjak, az is meg lesz, de az sem elég? Lézeres zsírbontásra biztos nem megyek:D:D
2012. máj. 2. 07:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!