Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokáig nem mozogtam, túlsúly...

Sokáig nem mozogtam, túlsúly is van, mennyi biciklizéssel kezdjek?

Figyelt kérdés
Régebben futottam (bár sosem szerettem igazán) és itthon tornáztam. Pajzsmirigy betegség miatt meghíztam, fáradékony, gyenge lettem. Nem bírnék most futni, de azt tartom a leghatékonyabbnak mindenféle szempontból.Így kölcsönkértem egy biciklit, hogy felkészítsem a szervezetem a futásra,kocogásra. Mennyi km-t tekerjek naponta, hogy azért érjen is valamit fogyás-állóképesség szempontjából?
2012. ápr. 28. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Akármennyit mész, ér valamit. Mondjuk egy 10 perces útért nem biztos, hogy érdemes nyeregbe pattanni. Annyit menj, és olyan tempóban, hogy kellemesen elfáradj. Azaz a boltba kerekező néniket azért előzd meg, de ne dögleszd ki magad.
2012. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!