Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A következők betartása által...

A következők betartása által fogyhatok?

Figyelt kérdés

Egy 170 cm magas és 74 kilós lány vagyok. ogyni szeretnék kb úgy egy 5 kilót, de a cél a heti legalább egy kiló eltávolítása. Ezt a következők általá szeretném megvalósítani:

- nem esyem abszolút semmilyen kenyeret

- kb 1,5 (max 2)liter vizet iszom meg naponta

- heti 2x aerobikra járok

- este 6 óra után nem étkezem

- ha édes dolgot eszem, többnyire 1-2 szelet süteményt, azt csak reggelire, később nem

- minden nap megeszem egy almát

- lassabban fogyasztom az ételeket

- mindennap megiszom egy nagy csésze zöldteát

- tösször eszem keveset egy nap, mintsem sokat egyek kevésszer

- nem fogyasztok chipset, mindenféle rágcsálnivalókat

Szerintetek a fentebb leírtak betartása folytán fogyhatok egy hét alatt 1-2 kilót?


2012. márc. 17. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A heti egy kiló már nagyon szép eredmény, annál gyorsabban nem is ajánlott fogyni. Nem lehet megmondani, hogy a felsoroltak a te esetedben milyen gyors fogyást eredményeznek. De szerintem nem is a sebesség a legfontosabb, hanem, hogy sikerüljön a kitűzött cél. A napi egy almának nincs sok szerepe, valószínűleg a zöld teának sem.
2012. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen magassággal és súllyal indultam, a heti 1 kg fogyás megvan, az általad leírtak mellett (zöld teát is beleértve, mert jót tesz - kivéve viszont a 6 óra utáni nemevést) még heti 4-5-ször 1 órát biciklizem, minden édességet, cukros üdítőt, lisztes dolgot elhagytam, az ételadagokat csökkentettem, sok zöldséget, gyümölcsöt és fehérjét fogyasztok. Vegetáriánus vagyok, így a zsíros ételek eleve ki vannak zárva az étrendemből.
2012. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nem evéssel nem értek egyet. Este egyél zöldséget, pl saláta joghurttal és csirkemellel. A sütemény alatt nem tudom mit értesz, de ha 50gramm szénhidrátnál többet tartalmaz egy szelet, akkor megborítja a teljes étkezést. Szénhidrát bevitel nálad kb 250gram lehetne naponta maximum (minimum kb 100) és főként zöldségből kellene bevinni. Cukor, liszt, gyümölcs ki van zárva diéta alatt. Mondjuk az az egy alma belefér.
2012. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én most akarom elkezdeni, és én is hasonlót terveltem ki mint te, csak én az aerobik edzés helyett biciklizésre és futásra gondoltam, remélem hatásos lesz. Szóval szerintem jó, amit leírtál, mert én is így gondoltam hogy így csinálom, ja meg sütit azért ne minden nap egyél :)


Bocsi, még egy kérdés, a 2. válaszolótól szeretném megkérdezni (remélem még elolvassa), hogy mikor kezdted a diétát, és a mozgást, és mennyit sikerült leadnod eddig?

2012. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja egyébként én 163-4 cm vagyok és 61 kg. utolsó voltam :)
2012. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem igen de járj el futni vagy bicajozni és egyél lúgosító kajákat is:)
2012. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!