Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A túlsúlyod gátolt már meg...

A túlsúlyod gátolt már meg valamiben? Ha igen, akkor mi volt az?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Abban,hogy járjak a világ leghelyesebb legédesebb legcukibb pasijával,a GIMI MENŐJÉVEL.*-*♥
2012. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? A boldogságban..csak sírtam, és sírtam naphosszat..
2012. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Be se tehettem a lábam egy pláza butikba, ha nem akartam magam kiröhögtetni. Nem tudtam megfelelően mozogni, annyira fájtak az izületeim. De mindez már a múlt, fogytam 25 kilót és megváltozott az életem! :))
2012. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ment a zöld kéz. :)
2012. ápr. 6. 18:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Se strand,se csinos ruha,,és ha eszel nyilvános helyen,akkor megjegyzést tesznek.
2012. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
első: ezt olyan jóvolt olvasni:PP
2012. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

első ( y ) xDDDDD

amúgy abban,hogy nem vehettem fel olyan csinos ruhákat 10en évesen,mint az osztálytársaim.

2012. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a vásárlás nálam is problémás volt... Nézegettem a szebbnél szebb felsőket, de persze egyik sem volt jó rám. Folyton azt éreztem közben, hogy az eladó lány meg a csinos vásárlók engem bámulnak, hogy "Szerencsétlen mit reménykedik? Úgysem talál magára semmit..." És végül persze mindig üres kézzel és már-már könnyes arccal jöttem ki a boltból.


Ami még kimaradt, az a strandolás. A barátnőm nyaranta mindig hívott hogy menjünk egyet strandolni, meg hogy milyen jó lesz, stíröljük a helyes srácokat stb... :) Én meg mindig lemondtam, mondván hogy nem akarom hogy rosszul legyenek az emberek a hófehér, kövér testemtől. Mondanom sem kell, itthon maradtam, és bőgtem egész este.


A duciságom miatt sokat csúfoltak az osztálytársaim, ha feltettem a kezem a tanár kérdésére, lehurrogtak, hogy k*ssoljál téged nem kérdezett senki te dagadék. A tanár se tudott mit tenni... Nem mondhattam ki a véleményemet, nem tudtam kiállni magamért, nem mondhattam nekik ellent, különben sírva rohantam volna hazafelé az oltogatástól. Így inkább csendben maradtam. De nem csak életben, közösségi oldalakon is szekáltak... ezért is utálom már azokat is.


Sajnos nagyon gátlásos lány lettem, még úgy is, hogy lefogytam. Talán sosem fogom elfelejteni azokat az éveket... De azért minden rosszban van valami jó; nálam megértőbb és toleránsabb embert nem tudnék mondani, ami manapság elég ritka tulajdonság..:) Úgyhogy ezért talán "köszönöm" is nekik...

2012. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok túlsúlyos inkább csak van rajtam egy olyan 5kg plusz. De még így is volt, hogy csúfoltak... én mindig megvédtem magam és visszaszóltam mindenkinek, aztán abbahagyták. Egyébként nem gátolt kimondottan semmiben, csak kb. 0 az önbizalmam, utálok tükörbe nézni és az egyik legnagyobb álmom, hogy 50kg alatt legyek.

160cm 55kg vagyok most, és 2 hónapig kevesebbet ettem, édességet nagyon ritkán, sportoltam heti 5x egy órát mikor mit, és alig fogytam kb. 2 kilót. Most húsvét után még nagyobb fogyózásba kezdek, teljesen kivonom a cukrot, lisztet, kenyeret, stb "hízlaló" kajákat az étrendemből. Ha így sem fog sikerülni, akkor asszem feladom :(

2012. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Abban,hogy a gyerekeimmel tudjak kergetőzni.....de már jó úton haladok.
2012. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!