Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki fogyókúrázik, akkor...

Ha valaki fogyókúrázik, akkor az mikor lesz látható?

Figyelt kérdés
Rajtatok mennyi idő múlva vették észre az emberek, hogy fogytatok, vagyis mennyi hét/hónap múlva látszott az eredmény?
2012. jún. 11. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
4-5 kg minusz már mindenkinek feltünik.
2012. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem két hónap után kezdett látszódni.
2012. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is 2 hónap utá, de nem volt sok felesleg rajtam.. :)
2012. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2hét alatt észre vették hogy híztam 2-3kg-ot :) Elég sovány vagyok szóval eldöntöttem hogy hízok egy kicsit. A fogyókúra sem nehezebb szóval csak akarat kérdése jah meg a jó értend! :) sok sikert.
2012. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nehezebb a fogyókúra??? Na, gondold csak át mégegyszer ezt a mondatodat...
2012. jún. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egeszseges "hizokura" nem könnyebb, mint a fogyokura.. En fogyozom, de olvastam ehhez eleget. Ugyanazt kell kb ennie, mint annak, aki fogyokurazik, csak többet, amit ugyanolyan nehez lenyomni, ha tele vagy es nem kivanod, mint megallni, hogy ne egyel, ha nem szabad. Pluszban rengeteg erösitö edzes. attol, hogy valaki hizni akar, az nem azt jelenti, hogy hajasodni...
2012. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
8:17 szerintem meg te gondolkozz el egy kicsit. Próbáld már meg a napi 6x étkezést.Bar lehet neked könnyen megy de nekem 5-6. fele mar alig megy le.Mivel nem hájasodni akarok ezért még le kéne nyomni aznap 100 fekvőtámaszt és ez csak fekvő mert sehol sincs a guggolás meg sorolhatnám.Szóval szerintem igen van olyan nehéz bár ez attól is függ ki mit tesz meg magáért ugye.
2012. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!