Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hogy vastagak combjaim,...

Tudom, hogy vastagak combjaim, (kép lent) próbálok rajtuk sporttal változtatni. Legjobb barátnőm szerint ez genetika és ettől véknyabb ha fogyózok sem lesz. Szerintetek sem?

Figyelt kérdés
Csinálok gyakorlatokat combra, fenékre, futok, ugrókötél, fitness szalag..esélytelen, hogy véknyak legyenek?:(( [link]
2012. jún. 4. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy csak megerősítésre és dicséretre vársz. Tudod mit? Igen, olyanok a combjaid mint egy 600 éves platán törzse és sosem fogsz lefogyni! (Segítség!)
2012. jún. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért akar mindenki fogpiszkáló lábakat. Szerintem így arányos vagy.
2012. jún. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismét egy önképzavaros...menj inkább pszichológushoz.
2012. jún. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem dicséretre várok! Itt olyan emberek vannak akik nem ismernek és kritikusabb szemmel néznek és némi hozzáértéssel biztos el tudják dönteni, hogy lehet e vékony, vagy ha megszakadok akkor is ilyen marad?! Viszont köszönöm, hogy válaszoltál.
2012. jún. 4. 23:58
 5/16 anonim ***** válasza:

Tenyleg testkepzavaros vagy, szerintem semmi baj a labaiddal, foleg ha fiatal vagy.

Csinalj nyugodtan gyaksikat, hogy szep feszesek legyenek, ha a combodon kicsit kivillan az izom, az meg sexisebb, amire foleg 30as eveidben leszel qrva buszke, de most igy, ilyen fiatalon teljesen rendben vagy. De mondom, gyaksikat nyugodtan csinald, de ne korosan fekudj ra a gyurasra, mert nem latom, hogy barmi gond lenne a labaiddal.

34/N

2012. jún. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

teljesen jó méretű.

persze ha szálkásítani akarod,definiáltabbá tenni,annak semmi akadálya.

a barátnőd butaságokat beszél.

és nem fogyó,hanem diéta akkor már.

utóbbinál csak némi zsírt pucolsz le magadról.


ha meg az arányokat nézzük,akkor a vádlid az ami kicsi,nem a combod nagy.

ezért láthatja nem összhangban lévőnek a bnő szerintem.

ezt a gyakorlatot kezd el-

[link]

2012. jún. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
jók azok a lábak pedig, főleg mivel olyan 15-16nak nézlek
2012. jún. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
nézd má, egy tevepata
2012. jún. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Láttál te már vastag combokat?

Szerintem nem...

2012. jún. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Smartguy86 ***** válasza:
88%

Tevepata :DDD


Amúgy ezek nem vastagok, hanem túl vékonyak. Hát olyan rés van a nunidnál, hogy egy tehervonat átférne közte... :DDD

2012. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!