Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem nagyon, de narancsbőrös a...

Nem nagyon, de narancsbőrös a lábam és zavar. Szoktam tornászni és ha van időm akkor futok. Az étrendemen is próbálok változtatni?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya a lábam, csíkos mert nem rég épültem fel az anorexiából és nagyon lefogytam, 55 kg voltam és 45 lettem..most már sikerült felszednem egy jó pár kilót, de zavar és eldöntöttem, hogy nem koplalok, fogyni meg sajnos nem tudok, mert amikor koplaltam akkor se onnan fogytam ahonnan szerettem volna, mert kiskorom óta sportolok és az izomzatom zavar, hogy pl erős a combom.

2012. márc. 28. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Iszol is rendesen?

A csíkok valószínűleg striák, azokat már megtartod emlékül. Csak tisztázásul: ugye nem ezt hívod narancsbőrnek? Csak mert nem egyértelmű a kérdésedből.

2012. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ptecus41 válasza:

Szió,

nagyon jól teszed, hogy edzel és odafigyelsz magadra.

Persze oda kell figyelni az étrendre is és a megfelelő folyadékbevitelre, de semmiképp nem kell koplalnod, csak ésszerűen táplálkoznod! :)

Van különbség valóban:

a narancsbőr az dudoros, hepehupás réteg a bőrön,

a stria pedig "csík"

Mindkettőre van megoldás.

Narancsbőr kezelésére Tripleffectet szoktak kenni - feszesít,alakformál, szeretem.

( [link]

2012. márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!